SK Šluknov - TJ Mojžíř

Šluknov Mojžíř

2:1 (0:1)

Dnes při nás stálo štěstí

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, když v prvních dvaceti minutách to mohlo být 3-0, ale své šance jsme nevyužili. Naopak hosté z pokutového kopu otevřeli skóre a vytvořili si ještě jednu příležitost, kterou zlikvidoval brankář Janda.

Druhý poločas jsme změnili rozestavení, což spíše uškodilo kvalitě hry a soupeř byl lepší. Přesto jsme dokázali zápas otočit v náš prospěch. Po faulu na Čurgaliho proměníl pokutový kop Hlávka a bylo vyrovnáno. Ani jeden z týmů nechtěl remízu, proto se hra rychle přelévala z jedné strany na druhou a mohlo to skončit jakkoliv. Štěstí jsme tentokrát měli my, když v závěru po průnikové přihrávce Čurgaliho vyřešil Mládek situaci velmi dobře. Obešel obránce a prostřelil brankáře hostů.

Byl to divácky zajímavý souboj, a to i na tribuně, když hosté přivezli několik svých fanoušků. Děkujeme FANS za podporu a hráčům za bojovnost až do konce. Nyní nás čekají poslední tři utkání. Nejprve Roudnice venku a pak dvakrát doma se soupeři ze spodní části tabulky. Pokud to zvládneme a podařilo by se získat 6 a více bodů, dostaneme se do lepší poloviny tabulky. V zimě se vždy lépe trénuje, když je mužstvo nahoře, tak budeme doufat, že se nám to podaří.

Branky : Hlávka Lukáš (54'), Mládek Jiří (89') - Vitásek Aleš (32')

Rozhodčí : Dobrý Pavel - Vlašič Jiří, Červený Tomáš
ŽK : Hlávka Lukáš, Knížek Tomáš - Horvát Jakub, Pliska Jiří, Pek Patrik
Návštěva : 150 diváků

Sestava Šluknova : Janda Petr - Halamka Jan, Čurgali Ladislav, Knížek Tomáš, Holešovský Antonín ml. (66' Zabilka Daniel), Mládek Jiří (91' Macháček Vojtěch), Vostrovský Martin, Hlávka Lukáš, Schneider Ondřej, Lukáč Robert, Didi Radek (71' Hemerka René)

Sestava Mojžíře : Kubec Šimon - Pek Pavel, Jankovský Adam (90' Soukup Lukáš), Vobecký Michal, Králik Jan, Pek Patrik, Horvát Jakub, Pliska Jiří, Kugler Jaroslav (77' Richardeau Clément), Kubec Matouš, Vitásek Aleš

Sestřih utkání

Neštěmice - Dobroměřice 0 : 0 PK 2:4Střekov - Spořice 1 : 16 (1:9) Proboštov - Černovice 5 : 0 (4:0)
Libouchec - Ledvice 4 : 0 (1:0) Ervěnice - Bílina 0 : 2 (:1) Rumburk - Liběšice 1 : 3 (1:2)
Roudnice n./L. - Klášterec nad Ohří 7 : 0 (2:0)