SK Šluknov - TJ Mojžíř

Šluknov Mojžíř

6:1 (3:0)

První jarní výhra doma

V utkání jsme chtěli potvrdit získané body z venku a konečně potěšit i domácí diváky vítězstvím. Od začátku jsme byli lepším týmem a brzy jsme vstřelili dvě branky. Když jsme před poločasem zvýšili na 3-0, tak bylo o vítězství rozhodnuto. I druhý poločas jsme přidali tři branky a mohla proběhnout děkovačka před tribunou. Děkujeme divákům za podporu a pokusíme se i příště doma zvítězit a udělat všem radost. Nyní nás čeká venku první mužstvo tabulky, tak uvidíme, jak se nám bude dařit.

Branky : Dobeš Jakub (9'), Holešovský Antonín ml. (11'), Čurgali Ladislav (45+2'), Hlávka Lukáš (PK 68'), Hemerka René (72'), Halamka Jan (74') - Vondráček Michal (60')

Rozhodčí : Jansa Patrik - Polívka Lukáš, Lesák Petr
ŽK : Holešovský Antonín st., Hlávka Lukáš - Alves Hugo Filipe
Návštěva : 170 diváků

Sestava Šluknova : Nejedlý Jiří - Šindelář Jaroslav, Vostrovský Martin (62' Hemerka René), Halamka Jan (81' Zabilka Daniel), Holešovský Antonín st., Dvořák František (49' Hlávka Lukáš), Bartoš Josef (81' Hoke Jan), Čurgali Ladislav, Dobeš Jakub, Lukáč Robert, Holešovský Antonín ml. (62' Šimek Jan)

Sestava Mojžíře : Kolinger Petr - Králik Jan, Jankovský Adam (18' Vitásek Aleš), Novák Petr, Pliska Jiří, Vondráček Michal, Kubizňák Aleš (75' Brodský Milan), Novák Jakub, Pek Patrik, Stehlík Tomáš, Alves Hugo Filipe (46' Mikesch Daniel)

Sestřih utkání

Horní Jiřetín - Dobroměřice 0 : 2 (0:0) Nové Sedlo - Rumburk 2 : 2 (1:1) PK 9:8Bílina - Ervěnice 3 : 2 (1:0)
Libouchec - Pokratice 1 : 1 (1:0) PK 15:14Junior Děčín - Strupčice 4 : 0 (1:0) Spořice - Lovosice 2 : 0 (0:0)
Roudnice n./L. - Dušníky 1 : 3 (1:3)