SK Plaston Šluknov - TJ Mojžíř

Šluknov Mojžíř

3:1 (2:0)

SK Plaston Šluknov - Mojžíř

V I.poločase se hrál krásný fotbal, jak se říká nahoru a dolů, i když v takovém horku to bylo těžké. První branka přišla v 18.min, kdy Plachý ze strany centruje a Čurgali důrazně z blízka dává na 1:0. Ve 25.min usměrnil těšně před brankářem střelu do brány opět Čurgali 2:0. Po zbytek poločasu se spíše bojovalo o střed hřiště.
Do II.poločasu jsme nastoupili s tím, že dáme rychlou uklidňující branku. Měli jsme tři vyložené šance, ale bohužel neskončily gólem. Naopak soupeř se v 57.min dostal do hry, když po našem nedorozumění v obraně snížil na 2:1. V úmorném vedru již oběma soupeřům docházeli síly a bylo vidět řadu nepřesností z obou stran. Až v 85.min přinesl definitivní uklidnění do našich řad Holešovský. Zahrával trestný kop ze 40 metrů, který zaskočil brankáře hostů, když jeho přesný lob skončil v šibenici 3:1. Poté se už utkání jen v klidu dohrálo. Vyhráli jsme zaslouženě a další týden nás čeká opět silný soupeř.

Branky : Čurgali 2, Holešovský - Vondráček

Rozhodčí : Hrubý

Sestava : Janda, Dušík, Hlavsa, Holešovský, Kott, Jírův, Stelmaščuk, Dostál, Plachý, Čurgali, Blažek
Na střídání : Svačina, Morkus, Král, Vyšohlíd a Čmugr.

( )

Lovosice - Všebořice 1:2 (0:1)Křešice - Horní Podluží 3:0 (1:0)Podřipan Rovné - Vaňov 3:3 (1:0)
Úštěk - TJ Žitenice 2:3 (1:2)Chabařovice - SKP Ústí n.L. 8:1 (1:0)Bohušovice - Březiny 2:1 (0:0)