TJ Mojžíř - SK Plaston Šluknov

Mojžíř Šluknov

2:2 (0:2)

Mojžíř - SK Plaston Šluknov

Způsob hry našich hráčů v I.poločase byl na domácí mužstvo tak účinný, že nám vynesl dvoubrankové vedení. Donutili jsme je dělat mnoho chyb v obraně. Obě branky vstřelil Čurgali (15.min a 25.min).
Ve II.poločase se nám už tolik nedařilo. Přestávali jsme hrát aktivně, spolehli jsme se jen na udržení náskoku a to se nám nevyplatilo. V 80.min z nenápadné akce domácí snížili zblízka na 1:2. V 92.min z podobné akce vyrovnali na 2:2. Zbytečná ztráta dvou bodů.

Branky
L. Čurgali 2

Rozhodčí
Michálek

Sestava
Dobeš, Holešovský, Hlavsa, Novotný P., Rýdl, Jírův, Kirchner, Stelmaščuk, Plachý, Čurgali, Blažek
Na střídání - Dušík, Svačina, Vyšohlíd, Formánek a Syrový

( )

Všebořice - Lovosice 5:1 (3:0)H.Podluží - Křešice 5:2 (3:1)Vaňov - Rovné 3:4 (1:1)
Žitenice - Úštěk 0:2 (0:1)SKP Ústí - Chabařovice 2:2 (2:0)Březiny - Bohušovice 7:1 (3:0)