SK Plaston Šluknov - TJ Mojžíř

Šluknov Mojžíř

1:0 (1:0)

SK Plaston Šluknov - Mojžíř

Na toto utkání jsme se hodně připravovali, protože to bylo pro nás utkání o šest bodů. V případě neúspěchu bychom se definitivně oddělili od ostatních a zůstali do konce soutěže mezi posledními třemi. V případě vítězství bychom se přiblížili mužstvům před námi a posunuli z předposledního místa.

V úvodu hosté byli velmi aktivní a v prvních deseti minutách měli tři pěkné příležitosti, které zachránil brankář Janda. První naši šanci domácích měl Chlan, ale prováhal vhodnou chvíli na střelu. Hra byla velmi vyrovnaná a bojovná. Rozhodnutí přišlo těsně před poločasem, když standardku Jägra prodloužil na první tyči Svoboda a nepokrytý kapitán Holešovský na zadní tyči hlavou dorazil míč do branky 1:0.

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu, kdy bylo vidět hodně snahy na obou stranách, ale oba týmy hráli zodpovědně do zadu a tak velkých šancí nebylo mnoho. Navýšit mohl Záruba, ale neprostřelil v jasné šanci brankáře hostů. Mojžíř také několikrát nebezpečně zahrozil, ale gól se jim vstřelit nepodařilo. Za zmínku stojí ještě dvě pěkné střely Mikuly a Kirchnera, když obě zneškodnil bravurně brankář hostů.

Pro nás to byli hrozně důležité tři body, které jsou ovšem jen jedním z dalších kroků v boji o záchranu. V příštím utkání jedeme na silný Střekov a pokusíme se bodovat i tam. Pak nás čekají doma Křešice ze spodní části tabulky, venku poslední Soběchleby a nakonec doma druhé Hrobce.

Branka : Holešovský

Rozhodčí : Zubr
ŽK : 4-0
Návštěva : 90 diváků
Střely na bránu: 5:4; střely mimo branku: 5:6; Rohy: 3:4; Fauly: 15:9; Ofside: 5-3

Sestava : Janda - Koukol, Holešovský, Lukáč, Jägr - Mikula, Kirchner, Svoboda, Chlan - Moravec, Záruba (65.Mráz, 75.Altman)

Sestřih utkání

Fotky z utkání :

Srbice - Pokratice 3:3 (1:1) PK(1:0)Jílové - Křešice 5:1 (3:0)Libouchec - Soběchleby 6:2 (4:0)
Velké Březno - Hrobce 1:2 (0:1)Rumburk - Střekov 1:1 (0:1) PK(2:0)Travčice - Česká Kamenice 2:2 (2:1) PK(0:1)