Tradiční Silvestrovský fotbal bude v 10 hodin. Pište prosím účast sem, nebo kapitánovi Petrovi Jandovi, ať víme počet účastníků.

Přeji touto cestou Láďovi Čurgalimu jménem celé Vilémovské fotbalové družiny k jeho dnešním krásným 50-tinám, pevné zdraví, štěstí, rodinnou pohodu a ještě hodně krásných fotbalových zážitků.

Alex 15.11.2021, 20:07

Šluknov-Střekov 12-0
Mistrovské utkání 1.kola I.A třídy mužů.

Branky : Čurgali Ladislav ml. (5', 14', 81'), Mládek Jiří (49', 61', 76'), Záruba Patrik (52', 85', 90'), Schneider Ondřej (65'), Hlávka Lukáš (74'), Macháček Vojtěch (79')

Rozhodčí : Materna Jiří - Holly Martin, Faigl Jaroslav
ŽK : Lukáč Robert - 0
Návštěva : 150 diváků
Sestava Šluknova : Janda Petr (K) (46' Nejedlý Jiří) - Čurgali Ladislav, Knížek Tomáš, Holešovský Antonín ml., Mládek Jiří, Vostrovský Martin (64' Macháček Vojtěch), Hlávka Lukáš, Schneider Ondřej, Lukáč Robert (46' Koukol Miroslav), Didi Radek (46' Záruba Patrik), Halamka Jan (46' Pham The Chuyen)
Sestava Střekova : Smolař Daniel - Stakič Bohdan, Pawis Jan (27' Kostílek Jan), Vácha Patrik, Škvor Pavel, Dolejš Jaroslav, Dzukej Richard, Habrdle Lukáš, Paseka Jaroslav, Koudelka Jan, Novotný Miroslav

Do utkání jsme šli jako velcí favorité proti poslednímu týmu tabulky, který nezískal ještě ani bod a diváci se proto těšili na gólovou smršť, když se přišli podívat ve velkém počtu. hned v úvodu jsme dali první branku z penalty, během poločasu ovšem padl již jen jeden gól. Co dokázali hráči zahodit, to bylo až neuvěřitelné. Asi by stálo za to poslat některé šance do borec na konec. Druhý poločas soupeř již nastoupil v deseti a my byli přesnější v koncovce, když dokonce tři hráči vstřelili hatrick. Proto nakonec hráči vyslyšeli diváky a nasázeli soupeři více jak deset branek. Děkujeme divákům za podporu v podzimní sezóně a doufáme, že jim na jaře budeme dělat radost jako na podzim, když jsme doma jen jednou prohráli.

Alex 11.11.2021, 10:11

POZOR!!! Tentokrát hrajeme výjimečně v neděli, přijďte se rozloučit se sezónou. Svařák, horká griotka a grog na zahřátí bude.

B video 10.11.2021, 14:18

Béčko 9.11.2021, 17:28

Video z “B” týmu nebude?

Alex 7.11.2021, 21:06

Šluknov-Klášterec nad Ohří 5-0
Mistrovské utkání 15.kola I.A třídy mužů.

Branky : Mládek Jiří (41'), Čurgali Ladislav ml. (52'), Schneider Ondřej (55'), Zabilka Daniel (69'), Záruba Patrik (85')

Rozhodčí : Petr Vojtěch - Čáka Jindřich, Reiner Jakub
ŽK : Knížek Tomáš, Halamka Jan, Vostrovský Martin, Lukáč Robert - Škultéty Jaroslav; ČK : 0 - Škultéty Jaroslav
Sestava Šluknova : Janda Petr - Čurgali Ladislav, Knížek Tomáš (76' Macháček Vojtěch), Holešovský Antonín ml. (66' Koukol Miroslav), Mládek Jiří, Vostrovský Martin (76' Záruba Patrik), Hlávka Lukáš (66' Zabilka Daniel), Schneider Ondřej, Lukáč Robert, Didi Radek (55' Holešovský Antonín), Halamka Jan
Sestava Klášterce n.O. : Gabrhel Josef - Škultéty Jaroslav, Moravec Miloslav, Chvojka Jakub, Papoušek Petr (62' Tancoš Dominik), Hejtmánek Jan, Mařík Lukáš (79' Kehar David), Škultéty Michal, Svoboda Slavomír, Kolář Ivan, Valenta Ondřej

Celý podzim nás trápila zranění hráčů a teď v závěru sezóny jsou konečně vsichni zdraví. Proto jsme šli do zápasu s jednoznačným záměrem vyhrát. První půli jsme si vypracovali několik pěkných šancí, ale bylo ve hře i dost zbytečných ztrát míče. Důležité bylo, že jsme do poločasu dokázali vstřelit první branku, když Mládkova střela byla tečována do protipohybu brankáře. To hráče uklidnilo a druhý poločas byl již jednoznačnou záležitostí. Padaly moc pěkné branky. Čurgaliho střela z třicetimetrů překvapila brankáře, po rohu zakončil z blízka Schneider, Zabilka pěknou střelou o tyč a Záruba přesnou střelou k tyči. Brankář Janda dvěma pěknými zákroky zachránil čisté konto, hráči vyslyšeli pokřik dejte jim bůra a tak to bylo dokonalé odpoledne. Příští týden, tentokrát v neděli přivítáme poslední Střekov, který ještě nezískal ani bod, tak doufáme, že zápas zvládneme. Přijďte naše mužstvo podpořit a rozloučit se s podzimem.

Roudnice- Šluknov 2-2, výhra na penalty

Mistrovské utkání 14.kola I.A třídy mužů.
Branky : Slavíček Matěj (2'), Ryska Lukáš (22') - Mládek Jiří (4', 59')
Rozhodčí : Kuriljak Ivan - Karrmann Milan, Klimp Miroslav
ŽK : Šeba Patrik - Schneider Ondřej
Návštěva : 100 diváků

Sestava Roudnice : Doležal Darek - Šeba Patrik, Ryska Lukáš, Holcman Tomáš, Kadlec Viktor (59' Barcal Jan), Mrázek David, Kuchař Jakub (73' Vacátko Tomáš), Brůža Adam, Matuszewski Pavel (59' Hubený Jaromír), Možný Patrik (73' Dobiáš David), Slavíček Matěj

Sestava Šluknova : Janda Petr - Čurgali Ladislav, Knížek Tomáš, Holešovský Antonín (56' Zabilka Daniel), Mládek Jiří, Vostrovský Martin, Hlávka Lukáš, Schneider Ondřej, Lukáč Robert, Didi Radek, Blažek Petr (79' Hemerka René)

Jeli jsme do Roudnice s touhou získat nějaký bod, což se nakonec podařilo. Hned na začátku to byl nepříjemný šok, když jsme hned ve druhé minutě inkasovali po pěkné průnikové přihrávce. Naštěstí hned za dvě minuty jsme po nedorozumění vyrovnali, když Mládek přehodil brankáře. Domácí měli větší držení míče, ale myslím, že jinak byla hra vyrovnaná. Bohužel jsme znovu inkasovali a šli do kabin s jednobrankovým rozdílem. Cítili jsme, že se zde dá bodovat a šli do druhé půle za vyrovnáním. To se také podařilo, když Mládek po nahrávce Čurgaliho obešel i brankáře a dal gól do prázdné branky. Utkání mohlo skončit jakkoliv, podržel nás brankář Janda, ale i my jsme měli své šance. Remíza byla spravedlivá a navíc se nám podařilo získat druhý bod za penalty, když Janda tři chytil. Teď potřebujeme dvakrát doma zvítězit, abychom splnili svůj cíl. Přijďte nás podpořit! Děkujeme FANS za podporu v Roudnici.

Fans SK 31.10.2021, 14:04

Takže se netrefil vůbec...a nevim proč to sem pořád cpe!!!

Ivan 30.10.2021, 17:23

Tipér z výběžku se málem trefil. Výsledek v Roudnici skončil 2 : 2 ( 2 : 1) Oba naše góly dával Jura Mládek. PK 3 : 4 . Výsledkem jsou 2 důležité bodu v náš prospěch.

Tipér z výběžku 28.10.2021, 12:49

Vil.-H.Jiřetín 0:0 (5:4 na PK), Roudn.-Šluknov 1:2, Čern.-Rbk 4:1, Mik. - H.Podl. 1:2, Markv.-Lipová 1:6, D.P. - V.Š 3:2, Vil.B - Chřib. 5:1

Alex 25.10.2021, 12:58

Šluknov-Mojžíř 2-1
Mistrovské utkání 13.kola I.A třídy mužů.

Branky : Hlávka Lukáš (54'), Mládek Jiří (89') - Vitásek Aleš (32')

Rozhodčí : Dobrý Pavel - Vlašič Jiří, Červený Tomáš
ŽK : Hlávka Lukáš, Knížek Tomáš - Horvát Jakub, Pliska Jiří, Pek Patrik
Sestava Šluknova : Janda Petr - Halamka Jan, Čurgali Ladislav, Knížek Tomáš, Holešovský Antonín ml. (66' Zabilka Daniel), Mládek Jiří (91' Macháček Vojtěch), Vostrovský Martin, Hlávka Lukáš, Schneider Ondřej, Lukáč Robert, Didi Radek (71' Hemerka René)
Sestava Mojžíře : Kubec Šimon - Pek Pavel, Jankovský Adam (90' Soukup Lukáš), Vobecký Michal, Králik Jan, Pek Patrik, Horvát Jakub, Pliska Jiří, Kugler Jaroslav (77' Richardeau Clément), Kubec Matouš, Vitásek Aleš

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, když v prvních dvaceti minutách to mohlo být 3-0, ale své šance jsme nevyužili. Naopak hosté z pokutového kopu otevřeli skóre a vytvořili si ještě jednu příležitost, kterou zlikvidoval brankář Janda. Druhý poločas jsme změnili rozestavení, což spíše uškodilo kvalitě hry a soupeř byl lepší. Přesto jsme dokázali zápas otočit v náš prospěch. Po faulu na Čurgaliho proměníl pokutový kop Hlávka a bylo vyrovnáno. Ani jeden z týmů nechtěl remízu, proto se hra rychle přelévala z jedné strany na druhou a mohlo to skončit jakkoliv. Štěstí jsme tentokrát měli my, když v závěru po průnikové přihrávce Čurgaliho vyřešil Mládek situaci velmi dobře. Obešel obránce a prostřelil brankáře hostů. Byl to divácky zajímavý souboj, a to i na tribuně, když hosté přivezli několik svých fanoušků. Děkujeme FANS za podporu a hráčům za bojovnost až do konce. Nyní nás čekají poslední tři utkání. Nejprve Roudnice venku a pak dvakrát doma se soupeři ze spodní části tabulky. Pokud to zvládneme a podařilo by se získat 6 a více bodů, dostaneme se do lepší poloviny tabulky. V zimě se vždy lépe trénuje, když je mužstvo nahoře, tak budeme doufat, že se nám to podaří.