Kniha hostů

Celkem 18958 příspěvků. Nový příspěvek můžete zadat zde (zadání nového příspěvku):
10.června 2024, 08:34

je špatně tabulka áčka

Alex 9.června 2024, 20:12

Šluknov - Horní Jiřetín 2-1
Pasivně hrajícího soupeře jsme nakonec udolali :)
Mistrovské utkání 29.kola I.A třídy mužů.
Branky : Holešovský Antonín ml. (70'), Hemerka René (84') - Flemmr Stanislav (33')
Rozhodčí : Kocourek Matěj - Havliš Daniel, Davídek Daniel
ŽK : Didi Radek, Koukol Miroslav, Dvořák rantišek - Štípek Václav, lemmr Stanislav, Dargaj Ladislav
Návštěva : 100 diváků

Sestava Šluknova : Nejedlý Jiří - Bartoš Josef, Čurgali Ladislav ml., Holešovský Antonín ml., Hlávka Lukáš, Lukáč Robert, Zabilka Daniel, Kramer Luděk (46' Koukol Miroslav), Didi Radek (68' Čurgali Ladislav st.), Hemerka René (90' Schläger Philip), Dvořák František

Sestava Horního Jiřetína : Aschenbrenner Miloslav - Flemmr Stanislav, Hajník Josef, Valeš Petr, Dargaj Ladislav, Čepek Michal, Michna Ondřej, Kuhz Tomáš, Štípek Václav, Ducháček Pavel, Kopecký Ondřej Vrba Josef (63')

Den před zápasem se zranil na tréninku Halamka a v den zápasu onemocněl Dobeš. To už vzhledem k mnoha dalším zraněním byla velká ztráta a jen díky pomoci hráčů z béčka jsme dali dohromady mužstvo. Hra byla v první půli vyrovnaná a jen těžko jsme se dostávali do nebezpečných situací. Hosté se ujali vedení po rohovém kopu a to s námi nevypadalo moc dobře. Do druhého poločasu trenér udělal několik změn v rozestavení a v poslední dvacetiminutovce to přineslo obrat po dvou krásných gólech. Nejprve našel Čurgali ml. pěknou přihrávnkou Holešovského ml. a ten zakončil přesně k tyči. Druhou branku dal Hemerka, když po krásném pasu Holešovského ml. přehodil vyběhnuvšího brankáře. Jsme rádi, že jsme nakonec udělali radost sobě a divákům a mohla proběhnout spokojeně rozlučka. Příští víkend nás čeká ještě dvojzápas, když odehrajeme v pátek v 18 hodin odložený zápas a v sobotu ve 12:30 hrajeme ve Strupčicích. Děkujem divákům za skvělou podporu ve všech domácích utkáních.

Alex 9.června 2024, 19:58

Druhá část:
Snažíme se spolupracovat a komunikovat s ostatními v SK a proto poslední poděkování je předsedovi Milanovi Kořínkovi za ohromnou pomoc při žádostech o dotace i dalších povinnostech a účetní Míše Novotné za trpělivost při řešení našich finančních problémů. Činnost oddílu kopané stojí obrovské částky, které se neustále zvyšují. Není nám to lhostejné a zapojujeme se do co největšího výběrů členských příspěvků a shánění sponzorů. Letos se mi podařilo vybrat již rekordních 160 tis. Kč na členských příspěvcích. Z důvodu velkého časového zatížení někteří trenéři potřebují odpočinek a končí, tak budu rád za každého, kdo by měl zájem se věnovat fotbalu jako trenér, či jakkoliv jinak. Pomozte oslovit a získat pro naši činnost i někoho z vašeho okolí. Teď ještě krátce k té sportovní části. Naše děti hrají soutěže v OFS Děčín a většinou se umísťují v lepší polovině tabulky. Konkrétně je vždy vše aktuálně na našich internetových stránkách. Dorost hraje nově své soutěže v Libereckém kraji kvůli úspoře financí dopravy a času. Aktuálně bojujeme ze stejného důvodu o přechod z Ústeckého kraje na Liberecký i u A-týmu. Udržet všechny věkové kategorie je velmi náročné a do nové sezóny 2024/2025 opět plánujeme sdružený tým u starších žáků tentokrát s Lipovou u Šluknova a budeme mít pouze jen jeden dorost a to spojený s Jiříkovem. Sportu zdar, fotbalu zvlášť!

Alex 9.června 2024, 19:57

Zpráva o činnosti oddílu kopané za sezónu 2023/2024 z valné hromady 8.6.2024
V úvodu věnuji ještě jednou svou vzpomínku na našeho prezidenta Ivana Kolomazníka, který nás bohužel opustil a při práci v oddíle kopané mi hodně chybí. Na jeho počest a dalších lidí, kteří pro fotbal ve Šluknově žili, bude dnes při posledním domácím utkání sezóny odhalena pamětní deska na tribuně našeho stadionu. Oddíl kopané má v tuhle chvíli 173 aktivních evidovaných členů ve FAČR, z nichž 116 je do 18 let. Aktuálně máme nejmladší přípravku, kterou vede Bohumila Halamková, mladší přípravku, kterou vede František Dvořák a pomáhá mu Petr Szoloszi, starší přípravku, kterou vede Radek Salač a pomáhá mu Michal Blaho, mladší žáky, které vede Petr Jirův a pomáhá mu Tereza Jirůvová, starší žáky spojené s Velkým Šenovem, které trénuje Tomáš Rubanický. Dále mladší dorost sloučený s Velkým Šenovem a starší dorost s Jiříkovem. Tam máme trojici ve vedení Zbyněk Dušík, Láďa Čurgali a Milan Polák. U dospělých máme A mužstvo, kde se o mužstvo stará Jan Plachý, Vladimír Zeman, Jaroslav Hrobár a Michal Vaněk. Nezapomeňme také na B tým, který je plně finančně zajištěn z Lipové u Šluknova, kde se o chod stará Milan Brynda a Jaroslav Kulhavý. Je až neuvěřitelné, že se nám na tak malém městě daří udržet všechny věkové kategorie. Obnáší to ohromné úsilí od trenérů a lidí okolo fotbalu. Proto všem moc děkuji a vážím si toho. Děti mají dnes mnoho zájmů a je těžké je udržet a chtít po nich velké zapojení. Díky patří rodičům, které pomáhají děti motivovat a posílat pravidelně na tréninky. Bez peněz v dnešní době nic nejde, tak děkuji Městu Šluknov a dalším mnoha větším či menším sponzorům, bez kterých bychom v této kvalitě nedokázali fungovat. Dále děkuji správcům Pavlovi Schneiderovi, Láďovi Čmugrovi a TS Šluknov za to, že pomáhají udržovat hrací plochy a celý stadion v co nejlepším stavu. Neustálé opravy po ničení nepřizpůsobivými obyvateli je nervy drásající, ale věřím, že i aktuální krok k uzavírání hřiště pomůže ke zlepšení. Proto prosím o důsledné uzamykání od všech a v případě problémů volání na MP Šluknov. Také děkuji Mírovi Adámkovi za dlouholetou práci hlavního pořadatele, všem ostatním pořadatelům na utkáních, Petru Tichému za natáčení utkání, vedení internetových stránek, Láďovi Čurgalimu za servis FB a Instagramu. Dále moderátorům Milanovi Bryndovi, Fandovi Jandovi a Lucce Dušíkové za fotografování. Nesmím také zapomenout na Petra Novotného, který mi ve výboru oddílu kopané hodně pomáhá při řešení problémů jak dopravy, s mládeží i administrativy. Děkuji také Míše Tomanové za organizování občerstvení v naší klubovně pro diváky a jednotlivé týmy. Omlouvám se, jestli jsem na někoho zapomněl, ale chci zdůraznit to obrovské množství lidí, kteří se o chod starají. Občas si někteří lidé ve městě, či bohužel i někteří hráči svým přístupem neuvědomují, jaká práce za vším stojí a neváží si toho. Snažíme se spolupracovat a komunikovat s ostatními v SK a proto poslední poděkování je předsedov

8.června 2024, 21:39

Ne,ne...Šluknov, sice vše pozdě a s kuličkami, jde do Lb kraje...sice to moc smysl nedává, ale jen táhněte, vše tam bude pro vás horší a těžší, minimálně rok,dva, ale jste toho sami strujci, takový štreky jste to zas neměli, ale ubulený si vždy něco najdou

7.června 2024, 14:32

Takže to spíš reálně vypadá na další ročník v Ústecké A. třídě.

Alex 7.června 2024, 13:27

Zveme diváky na poslední domácí utkání zítra v sobotu v 17 hodin s Horním Jiřetínem. V rámci utkání odhalíme na tribuně pamětní desku lidí, kteří pro Šluknovský fotbal mnoho udělali a již nejsou mezi námi.

Ze stránek LKFS 7.června 2024, 10:01

- během zimní přestávky se přihlásila mužstva Vilémova a Šluknova s žádostí o start v soutěžích mužů LKFS
od podzimní části soutěží 2024-25
- postup doplnění soutěží – všechny kluby informovány o jednotlivých možnostech
- na základě SŘ a RS bude ponechán sestupový a postupový klíč dle RS 2023/24, kdy se dle konečných
tabulek jednotlivých soutěží LKFS mužů stanoví postupy a sestupy pro soutěžní ročník 2024/25
(KP - 14 mužstev; I.A třída - 14 mužstev; I.B třídy – východ a západ po 14 mužstvech).
Tím nedojde k porušení SŘ a RS LKFS, kdy před sezónou nebyl stanoven postupový a sestupový klíč s
variantou doplnění soutěží mužstvem z jiného kraje. Z tohoto důvodu by došlo k navýšení především
sestupových míst v I.A třídě a návazně v I.B třídách.
Po uzavření tohoto procesu bude doplněna soutěž KP mužů LKFS na 16 mužstev, to znamená, že :
15-tým mužstvem bude v soutěži dle přihlášky mužstvo Vilémova.
16-tým mužstvem bude dle SŘ §21 bod f) mužstvo, které bude mít zájem doplnit a hrát KP mužů nebo vítěz
KP LKFS, který odmítne postoupit do divize.
Pokud nebude mít zájem doplnit soutěž KP mužů žádné oslovené mužstvo ze soutěže LKFS, bude nabídnuto
doplnění mužstvu Šluknova, které již projevilo zájem hrát KP mužů LKFS, za podmínek dle SŘ §21 bod f).
- o následném ročníku 2025-26 a případných úpravách se rozhodne na losovacím aktivu klubů dne 26.6.2024

4.června 2024, 05:07

Postoupí jen Dobroměřice a Bílina.

Powtup 3.června 2024, 20:59

Letos postoupi Dobroměřice, Bílina a možná i Junior. Spadne jen Krupka. Postup pro Šluknov bude schůdnějši ještě z Ústeckého kraje. A i kdyby Děčin zůstal tak je spolu s nim Šluknov je největší favorit.

Alex 2.června 2024, 16:02

Dnešní zápas ve Spořicích kvůli nepříznivému počasí odložen. Zda půjdeme do Libereckého kraje se dozvíme brzy. Až bude jasno, tak napíšeme.

2.června 2024, 09:29

Bude hrát SPOZA v LBK ?

Alex 30.května 2024, 10:46

Bohužel ne, nepovedlo se to, technika selhala.

Divák 29.května 2024, 11:36

Bude video?

Alex 27.května 2024, 22:07

Šluknov-Roudnice 3-2
V utkání jsme chtěli hrát aktivně a potěšit naše diváky góly a ziskem tří bodů. To se vyplatilo hned po pár minutách, když při napadání vystihl Dobeš nahrávku brankáři a usměrnil míč do sítě. Vedení vydrželo téměř do poločasu, ale z rohu jsme nečekaně inkasovali. Druhou půli jsme se opět dostali do vedení, když správně zavíral zadní tyč Holešovský a usměrnil míč do branky. Hosté opět vyrovnali po rohu, ovšem větší bojovnost a vůle po vítězství byla na naší straně. Rozhodující branku vstřelil Dobeš po přesné střele z vápna. Děkujeme divákům za podporu a věříme, že sezónu dohrajeme co nejlépe. Bohužel zranění neustále přibývá a během utkání odstoupil Bartoš se svalovým zraněním.

Tipér z výběžku 24.května 2024, 13:46

Oldř.-Vil. 4:2, Šluk.-Roud. 5:0, Mojžíř - Rbk 2:1, Mikul.-Břez. 4:2, Šl.B - V.Šen. 1:3, D.Poust.-Ben. 2:5

Alex 24.května 2024, 09:01

Zveme diváky na další domácí utkání, kdy hostíme Roudnici nad Labem v sobotu v 17 hodin. Je to poslední zápas trenéra Vládi Zemana na nějakou dobu... Věříme, že se k trénování zase vrátí v budoucnu.Přijďte podpořit naše mužstvo. Máme hodně zraněných, tak potřebujeme fanoušky na pomoc.

Alex 19.května 2024, 19:11

Nové Sedlo - Šluknov 3-1

V improvizované sestavě jsme v Novém Sedle neuspěli
Mistrovské utkání 26.kola I.A třídy mužů.
Branky : Klíč Pavel (9'), Kohout Michal (60', 78') - Kramer Luděk (84')
Rozhodčí : Schneider Martin - Havliš Daniel, Maleček Martin
ŽK : Vořechovský Martin, Klíč Pavel - Dobeš Jakub, Halamka Jan, Dvořák František
Návštěva : 80 diváků

Sestava Nového Sedla : Vávra David - Zikan Daniel, Krejčík Karel, Klíč Pavel (81' Vlček Jakub), Paul Marek, Kohout Michal, Sitár Jakub, Hon Michal, Vořechovský Martin (66' Fořt Jiří), Zelinka Richard (81' Melichar Pavel), Břečka Marek (34' Novák Jan)

Sestava Šluknova : Kotyza Filip - Halamka Jan, Holešovský Antonín, Dvořák František, Bartoš Josef, Čurgali Ladislav ml., Dobeš Jakub, Holešovský Antonín ml., Hlávka Lukáš, Šimek Jan, Hoke Jan (15' Čurgali Ladislav st., 56' Kramer Luděk)

Na utkání, které se hrálo již v 10:15 jsme vyjeli již v 6:30, což je velmi netradiční. Bohužel neustále přibývají zranění a na utkání jelo již jen jedenáct hráčů a na střídačku pomohli hráči z béčka. Hned v úvodu se zranil další hráč, když Hoke spadl špatně na ruku. S vykloubeným prstem hned odjel do nemocnice a ukázalo se při operaci, že to je navíc zlomené a bude mít dlouhou léčbu a další zákrok. Přejeme brzké uzdravení. Zápas se nám vůbec nepovedl, když my své šance nedokázali využít. Domácí hráli bojovně s větším důrazem a šli štěstí na proti. To se jim vyplatilo a v utkání zaslouženě vyhráli. Odjeli jsme velmi zklamaní, tentokrát jsme nedokázali podat kvalitní výkon. Doufejme, že příště doma to bude lepší a opět potěšíme diváky vítězstvím.

15.května 2024, 12:44

Semily, Studenec budou taky streky/zajezdy okolo 100 km , je pravda ale ze ostatni mista jsou bliz nez Zatecko..

Alex 14.května 2024, 11:07

Šluknov - Libouchec 5-0
Neškodnému soupeři jsme nic nedovolili
Mistrovské utkání 25.kola I.A třídy mužů.
Branky : Dobeš Jakub (6',56'), Holešovský Antonín ml. (30'), Bartoš Josef (53'), Smetana Marek vlastní (90')
Rozhodčí : Polívka Lukáš - Lesák Petr, Fišl Marek
ŽK : Holešovský Antonín ml. - Pour Adam
Návštěva : 145 diváků

Sestava Šluknova : Kotyza Filip - Halamka Jan (68' Hemerka René), Holešovský Antonín, Dvořák František, Bartoš Josef, Čurgali Ladislav, Dobeš Jakub (80' Kramer Luděk), Holešovský Antonín ml., Hlávka Lukáš (68' Hoke Jan), Šimek Jan, Lukáč Robert

Sestava Libouchce : Meluzín Jan - Hejna Milan, Hammer Martin (31' Strádal Václav, 66' Rehn Lukáš), Slavka Václav, Richter Michal, Smetana Marek, Ajm Ondřej, Tabunchyk Serhii, Stehlík Lukáš, Štolba Jiří, Pour Adam

Po smolném utkání v Pokraticích jsme se chtěli vrátit na vítěznou vlnu a to se nám podařilo. Překvapením bylo, že přestože v televizi bylo derby pražských S, tak naši fans v hojném počtu dorazili a pomohli fanděním k výsledku. Nakonec i hostující obránce vyslyšel pokřik ,,dejte jim bůra" a překvapil vlastního brankáře. V utkání jsme měli několik velmi pěkných pasáží a hráči dobře kombinovali. V obou poločasech jsme měli desetiminutovku, kde to nebylo ono a mohli jsme inkasovat a na to je potřeba dát příště pozor. V dalším utkání zajíždíme na nejdelší výjezd do Nového Sedla, kam se jede téměř tři hodiny a hrajeme již brzy ráno. Věřme, že se nám utkání povede a přivezeme další tři body.