Kniha hostů

Celkem 18745 příspěvků. Nový příspěvek můžete zadat zde (zadání nového příspěvku):
Alex Včera, 17:07

Šluknov-Dušníky 3-0
Mistrovské utkání 7.kola I.A třídy mužů.
Branky : Batoš Josef (39', 58'), Kolár Kryštof (72')
Rozhodčí : Formánek Tomáš - Stupka Josef, Faigl Jaroslav
ŽK : Lukáč Robert, Holešovský Antonín ml. - Kokeš Lukáš, Kokeš Tomáš
Návštěva : 200 diváků

Sestava Šluknova : Nejedlý Jiří - Halamka Jan, Kolár Kryštof, Hlávka Lukáš (46' Holešovský Antonín ml.), Šindelář Jaroslav (85' Kramer Luděk), Bartoš Josef (78' Vostrovský Martin), Šimek Jan (75' Bartoš Ondřej), Holešovský Antonín, Křivohlavý Jan (46' Dobeš Jakub), Lukáč Robert, Čurgali Ladislav

Sestava Dušníků : Brožík Jan - Tuzar Ondřej (59' Krčmář Milan), Šimral Jiří, Kühn Jakub (68' Manda Vladimír), Lédl Tomáš, Pivoňka Tomáš, Kokeš Tomáš (78' Žák Michal), Kacálek Josef, Řezníček Matěj, Hyťha Petr (68' Hyťha Jan), Aubrecht Jan (59' Kokeš Lukáš)
Do utkání jsme šli s jasným cílem získat před domácím publikem tři body a výhru věnovat nahoru zemřelému prezidentovi oddílu Ivanovi Kolomazníkovi. Ten nad námi držel ochrannou ruku a pomohl udržet čisté konto vzadu. První půli jsme nehráli dobře, hodně jsme chybovali a pouštěli hosty do šancí. Obrovskou šanci zlikvidoval brankář Nejedlý a jednou také pomohlo břevno naší branky. Před půlí jsme se dostali do vedení, když se odražený míč dostal k Bartošovi J. a ten prostřelil brankáře hostů. Druhá půle již byla z naší strany lepší a přidali jsme další dvě branky. I hosté měli velkou šanci, ovšem brankář vytáhl míč na roh. Dokázali jsme být v tomto zápasu efektivní a proto jsme si zaslouženě vybojovali další tři body. Příští sobotu hrajeme v derby v Rumburku, tak věříme, že FANS přijedou naše mužstvo podpořit a vybojujeme vítězství.

Fery 23.září 2023, 15:17

Pan Kolomazník "dýchal" pro náš klub, čest jeho památce. !!

Jinak příští týden budeme muset jet všichni Šluknováci do Rbk fandit a nedovolit těm havranům to ovlivňovat pro domácí, už ta nominace svazu z Ústi je strašná, Šimeček ml., Oborník a Růžička, všechno komplicové Kinga z Rbk....jestli to bude potřeba tak jim uděláme po zápase kordon a suchý do kabin nedojdou. !!!!

Alex 22.září 2023, 14:36

Připomínám sobota áčko v 16:30. Přijďte uctít památku prezidenta oddílu Ivana Kolomazníka minutou ticha a podpořit náš tým v mistrovském utkání.

Pro Tipéra 22.září 2023, 08:37

Rumburk dostane bůra...

Tipér z výběžku 22.září 2023, 08:14

Žat.- Vil. 2:2, Šluk.- Duš. 5:1, H.Jiř.- Rbk 1:2,V.Šen.- H.Podl. 2:0, D.Poust. - Union 4:1, Šluk. B - Mikul. 4:0

Alex 18.září 2023, 09:17

Lovosice-Šluknov 0-3
Cenná výhra pod Lovošem
Mistrovské utkání 6.kola I.A třídy mužů.
Branky : Holešovský Antonín ml. (24'), Šimek Jan (66'), Dobeš Jakub (71')
Rozhodčí : Davignon Jan - Saifert Tomáš, Plzák Martin
ŽK : Chládek Václav, Walter Dominik, Suchý Marek, Kozel Vít - Halamka Jan, Hák Václav, Čurgali Ladislav, Šindelář Jaroslav, Janda Petr, ČK : 0 - Čurgali Ladislav
Návštěva : 50 diváků

Sestava Lovosic : Rulf Tomáš - Walter Dominik (68' Petrus Jan), Uka Charles Emeka, Suchý Marek, Kozel Vít, Gaube Jakub (46' Walter Matěj), Marčaník Antonín, Zdvořák Marek, Chládek Václav (72' Zalabák Lukáš), Espinosa Roberto (60' Khanzhyiev Yurii), Slavík Lukáš (60' Zuch Josef)

Sestava Šluknova : Janda Petr - Čurgali Ladislav, Halamka Jan, Kolár Kryštof, Hák Václav (60' Dobeš Jakub), Dvořák František, Šindelář Jaroslav, Zabilka Daniel (8' Holešovský Antonín ml.), Bartoš Josef, Šimek Jan (81' Křivohlavý Jan), Holešovský Antonín

Chtěli jsme v tomto utkání získat zpět ztracené body z minulého utkání, ale věděli jsme, že to nebude jednoduché. Soutěž je vyrovnaná a každý zápas je o momentálním nastavení, formě i trochu štěstí. Každopádně tentokrát to nebylo o štěstí a podali jsme zatím nejlepší výkon v této sezóně. Na krásně připraveném hřišti jsme dobře kombinovali a dokázali jsme i své šance využít. První gól jsme dali po brejku. Už to vypadalo, že domácí zabránili útoku, ale Šimek znovu získal míč a předložil před branku Holešovskému ml., který uklidil míč do branky. Další branky jsme vstřelili po rohovém kopu. Nejprve po odraženém míči jsme situaci dohráli, když míč dostal Šimek a z úhlu zakončil přesně k zadní tyči. Další gól dal střídající Dobeš hlavou a bylo rozhodnuto. Rádi bychom potěšili takovým výkonem i výsledkem domácí diváky, tak se to snad povede již v sobotu v 16:30, kdy hostíme Dušníky. Tuto výhru jsme věnovali nahoru našemu prezidentovi oddílu Ivanovi Kolomazníkovi, který nás bohužel opustil. Přijďte uctít jeho památku minutou ticha v sobotu před začátkem utkání.

fany 17.září 2023, 18:53

pro feryho Vilémov neštěmice 3:2 tak sme si sedli.zduř.

Fanda 17.září 2023, 12:05

15.září 14,25 h - tak co ty Spořice ? Rumburk to je mančaft.

Alex 16.září 2023, 22:22

Bohužel zemřel náš prezident oddílu kopané pan Ivan Kolomazník, čest jeho památce.

16.září 2023, 13:46

Lovosice - Šluknov 0-3 , Holešovský ml. , Šimek , Dobeš

15.září 2023, 14:26

Až na ten Rumburk ,dobrę tipy.Spořice jim dajį 6-7 gólů.Bude to 1-7

15.září 2023, 14:25

Až na ten Rumburk ,dobrę tipy.Spořice jim dajį 6-7 gólů.Bude to 1-7

Tipér z výběžku 14.září 2023, 10:43

Vil. - Nešt. 2:1, Lovos. - Šlk. 3:2, Rbk - Spoř. 4:2, Mikul. - D.Poust. 3:3, Roma - Šluk. B 1:3, Jiř. - V.Šenov 3:1

Alex 10.září 2023, 08:46

Šluknov-Dobroměřice 2-4 (0-1)
Na lídra tabulky jsme nestačili
Mistrovské utkání 5.kola I.A třídy mužů.
Branky : Šimek Jan (80'), Schneider Ondřej (87') - Čurgali Ladislav vlastní (30'), Maliňák Libor (70'), Exner Pavel (74'), Holman Jaroslav
Rozhodčí : Dobrý Pavel - Jansa Patrik, Lesák Petr
ŽK : Halamka Jan, Vostrovský Martin, Hák Václav - Maliňák Libor, Havelka Aleš, Lazarik František
Návštěva : 200 diváků

Sestava Šluknova : Janda Petr - Čurgali Ladislav, Halamka Jan, Kolár Kryštof, Hák Václav (81' Schneider Ondřej), Mládek Jiří (59' Bartoš Josef), Dvořák František, Hlávka Lukáš, Vostrovský Martin, Bartoš Ondřej (81' Kramer Luděk), Křivohlavý Jan (59' Šimek Jan)

Sestava Dobroměřic : Bouček Petr -Štekl Marek (46' Votruba Pavel), Myšák Jan (84' Kitler Jaroslav), Holman Jaroslav, Lazarik František, Exner Pavel, Reh Přemysl (87' Čimpera Jakub), Havelka Aleš, Čimpera Stanislav, Maliňák Libor, Kamír Jakub

Již před utkáním jsme neměli šťastný den, když mimo jiných absencí na poslední chvíli nemohl nastoupit kapitán Lukáč kvůli zranění a Bartoš J. ze stejného důvodu šel jen na střídačku. Na to se vymlouvat nemůžeme, kádr máme široký a tak dostali šanci jiní. Prvních dvacet minut bylo vyrovnaných, ale do šancí jsme se nedostávali mimo dvou náznaků. Soupeř zahrozil pěknou střelou, která skončila na tyči. Do vedení šli hosté, když po ztrátě míče soupeř zaútočil ve velkém počtu do otevřené obrany. Už to vypadalo, že jsme nebezpečí uhasili, ale přízemní centr Čurgali protečoval do branky. Druhý poločas byli hosté opět nebezpečnější a po pěkné střele nás zachránilo břevno. Po střídání jsme mohli vyrovnat, když Bartoš v šanci pěkně vystřelil, ale brankář vytlačil míč na tyč. Hosté po té rozhodli o vítězství dvěma góly. Za stavu tři nula to naši hráči nevzdali a po rohu vstřelil gól hlavičkou Šimek. Z dalšího rychlého brejku ovšem hosté dokázali znovu zvýšit skóre. V zavěru po rohu ještě dal branku Schneider, ale to už nám body nezachránilo. Našemu mužstvu nelze upřít snaha, ale hosté prokázali svou kvalitu a my tentokrát tahali za kratší konec.

Fery 9.září 2023, 21:23

Tak si zase sedneme ve Šluknově na zadeček, protože A tř. je to co je váš strop,tak kdyby jste se chtěli mrknout na fotbal, tak hrajeme příští sobotu v Aréně Libora Sklenáře ,tak doražte !

Tipér z výběžku 8.září 2023, 14:37

Jílové - Vilémov 1:2, Šluk.-Dobrom. 2:1, Roudn. - Rbk 3:0, V.Šenov - Union 4:1, D.Poust. - Roma DC 4:2, Kr.Lípa - Jiříkov 1:3, Šluk.B - D.Habart. 3:2, Beneš. - Mikulky 4:2

Alex 4.září 2023, 17:56

Tak jsme získali ještě jednu posilu a je jím Honza Šimek z Jiřetína. Více info FB a INSTAGRAM

Alex 4.září 2023, 13:09

Mojžíř - Šluknov 1-2(0-1)
Mistrovské utkání 4.kola I.A třídy mužů.
Branky : Pek Patrik PK (56') - Hlávka Lukáš PK (31'), Čurgali Ladislav (60')
Rozhodčí : Šimeček Libor - Šimeček Libor, Hrneček Lukáš
ŽK : Stehlik Tomáš, Král Pavel, Pek Patrik - Hlávka Lukáš, Holešovský Antonín st.
Návštěva : 250 diváků

Sestava Mojžíře : Kubec Michal - Vondráček Michal, Tichovský Michal (88' Kubizňák Aleš), Král Pavel, Králik Jan, Ulrich Tomáš (57' Novák Jakub), Pliska Jiří, Šupík Ondřej (46' Stehlík Tomáš), Novák Petr (69' Pek Pavel), Sloup Václav, Pek Patrik

Sestava Šluknova : Janda Petr - Čurgali Ladislav, Lukáč Robert, Halamka Jan, Holešovský Antonín st., Kolár Kryštof, Hák Václav (74' Vostrovský Martin), Bartoš Josef (81' Knížek Tomáš), Dvořák František, Hlávka Lukáš (65' Zabilka Daniel), Holešovský Antonín ml.

Věděli jsme, že v Mojžíři bývají utkání o bojovnosti a vůli zvítězit. To se potvrdilo. Bouřlivá divácká kulisa, užší hřiště a typově soubojový hráči jsou tady standard. Utkání bylo často přerušované, hodně standardních situací a bylo jasné, že to nebude jednoduché. Do poločasu jsme se ujali vedení, když Hlávka proměnil pokutový kop. Ve druhé půli byla penalta i na druhé straně, kterou domácí také proměnili. Naštěstí jsme vstřelili rozhodující branku jejich zbraní, když dlouhý aut propadl až k Čurgalimu, který zakončil k tyči. Mohli jsme pojistiti vedení a tím rozhodnout v dalších dvou velkých šancích, ale bohužel jednou zachránil brankář a jednou pomohlo břevno. Báli jsme se o výsledek do poslední chvíle, kdy létali do vápna dlouhé auty a rohy. Naštěstí jsme už vítězství udrželi a tím získali tři body ve třetím zápase po sobě. Příští týden v sobotu přivítáme v souboji o čelo tabulky první Dobrorměřice. Přijďte prosím podpořit naše mužstvo.

Pro chytráka 4.září 2023, 07:46

Protože musí! Týmy z KP to mají povinné.

3.září 2023, 21:57

Tak proc ho hrajete.