Celkem 18942 příspěvků. Nový příspěvek můžete zadat zde (zadání nového příspěvku):
Dnes, 09:22

Rumburk chodí naproti štěstíčku k čemu?S tím kádrem a hrou?Nejlepší sudí je Sabó a Šimeček.

Včera, 21:09

Junior Děčín : FK Rumburk 1:1 (pent. 5:4) , Děčín chce do KP ,myslíš že tam Rbk získal "zlatý" bod jak ?? domácí selhali v koncovce ,golman Rbk Hadar v bráně "měl den" a Chlada svou šanci proměnil, takže klídek s nějakým uplácením všichni POZOROVATELÉ !

10.května 2024, 19:26

Líbí se mi , jak vy něco chcete a sami nejste schopný udělat to samé a ještě se divíte

10.května 2024, 09:39

Spíše ze Šluknovské strany to občas zacinká

10.května 2024, 09:38

Určitě uplácí rozhodčí a dostávají každý zápas šišku

Pozorovatel 9.května 2024, 23:28

Rumburk jsi žádnou vstřícnost nezaslouží za to uplácení rozhodčích, do této soutěže pro rozhodčí peníze nepatří, ani jinde!

9.května 2024, 17:36

Jako vy Rumburku…

8.května 2024, 06:29

Za vstřícnost

Alex 7.května 2024, 15:17

Chtěli jsme posunout začátek utkání dříve kvůli derby pražských S, které je v 17:30. Tu někdo píše v uvozovkách vstřícnost. Bez souhlasu soupeře to lze myslím 21 dní před utkáním, ale to jsme ještě nevěděli o derby v televizi. Teď již lze jen se souhlasem soupeře.

?? 7.května 2024, 13:09

Za jakou vstřícnost??

6.května 2024, 18:01

Dejte tem tupcum z Libouchce za tu "vstrictnost" aspon bura !

Alex 5.května 2024, 19:54

Pokratice - Šluknov 3-2

Pro nás velmi důležitý zápas. Přestože jsme měli sérii šest zápasů bez prohry, tak body neztráceli ani ostatní týmy z první čtyřky a nedokázali jsme se přiblížit. Teď jsme konečně v přímém souboji mohli snížit náskok čtvrtých Pokratic, ale naopak v případě prohry odstup zvýšit. Takže jak se říká byl to souboj o šest bodů. Bohužel zrovna na tento zápas nám chybělo několik hráčů a několik bylo zraněných na půl. Do zápasu jsme vstoupili dobře, když jsme byli nebezpečnější a dali i první branku Bartošem. Domácí zvýšili aktivitu a bohužel jsme obdrželi dva slepené góly. Po té jsme měli dvě velké šance my, když Šimek nejprve trefil tyč a v další velké šanci přestřelil. Do poločasu jsme dokázali vyrovnat, když se prosadil Holešovský ml. Do druhé půle místo zraněného Zabilky nastoupil na pomoc z béčka Šach, ale bohužel hned po třech minutách se i on vážně zranil a musela přijet sanitka. Přejeme brzké uzdravení kolena. Rozhodující gól jsme dostali po centru, když brankář Nejedlý neudržel míč a domácí hráč dorazil do branky. Bylo ještě hodně času na vyrovnání, ale již to bylo křečovité a nic se na stavu nezměnilo. Určitě jsme minimálně na remízu v tomto utkání měli, o to více nás to mrzí. Sice je ve hře ještě hodně bodů, ale naše ztráta na první čtyřku je moc velká. V dalších utkáních určitě budeme chtít vyhrávat pro naše fans a naši radost. Chtěli jsme z důvodu derby pražských S přeložit čas dalšího utkání na 14.hodinu, ale Libouchec bohužel na to nepřistoupil. Přesto věříme, že nás přijdete podpořit v dalším utkání.

5.května 2024, 15:22

ten vcera 22:38 nepij tolik, meles pak totalni nesmysly

4.května 2024, 22:38