Celkem 18247 příspěvků. Nový příspěvek můžete zadat zde (zadání nového příspěvku):

Nikoho to nezajímá.

... Dnes, 15:18

Nechci být nezdvořilý ale koho tyhle tipy zajímaj? :D :D :D

Tipér Dnes, 14:33

Neštěmice - Rumburk 1:1 (2:4 na PK). Šluknov - Ledvice 2:3, Lovosice - Vilémov 2:1.

20.září 2021, 11:15

RBK- 6kol jste koukali vy nám :-) a věř že za týden zase budete.

Rbk 20.září 2021, 10:44

Králové Severu už nám koukáte na zadeček, to bylo řečí o postupu ! Jediný co vám jde je urážet Vilémov, do kterýho máte hóóóódně daleko.

Kouba 19.září 2021, 13:01

Musím upřímně říci, že za druhý poločas jsme si prohru zasloužili. Ale co dělá na lajně pán, kterého předběhnu i já s totální endoprotézou kyčle to fakt nepochopím. Hra se odehrávala u našeho vápna a stařík sotva vyklusával z půlky. Se vší úctou ke stáří!!! Nic se neděje klucí jedem dál :)

Jožo 18.září 2021, 20:59

Přijde čas mate krásný stadion a ve výběžku nebude nic pamatuj !!

Alex 18.září 2021, 16:44

Černovice-Šluknov 4-1(1-1)
Na utkání jsme jeli v hodně okleštěné sestavě, když nás trápí zranění mnoha hráčů. Museli jsme se obejít bez opor Holešovský, Knížek, Hajduk, Lukáč, Zajíček, Hemerka. První poločas jsme zvládli solidně. Měli jsme dvě šance po standardce hlavou, často jsme získávali míče a chodili do otevřené obrany. Bohužel jsme tyto situace neřešili dobře. Po obdržené brance jsme dokázali vyrovnat po pěkné střele Mládka. Druhý poločas nám vůbec nevyšel, laciné ztráty míče, laciné góly, prostě vše špatně. Za druhý poločas nám odmával 73.letý rozhodčí Teska snad deset ofsajdů. Buď nejsou schopni naši hráči ohlídat, nebo by už tento rozhodčí měl pískat jen mládež. Máme úctu ke stáří, ale tohle je moc. Každopádně jsme si prohru zasloužili hrozný druhým poločasem.

To rádoby nestranný 17.září 2021, 18:52

Tomu nestrannému, který straní Vilémovu. Pak by to chtělo pokoru od Vilémova, jehož fotbal je postaven na penězích, a ne na výchově svých odchovanců fotbalistů. Co budete dělat, až nebude váš fotbal sponzorovat šluknovský rodák Libor ?

Nestranný 17.září 2021, 13:32

Alexi s pokorou - ona se mládež dělá lépe v 6-ti tisícovém městě než ve vsi s 800 obyvateli.

Jinak zítra přeji oběma nesvářeným stranám radost z bodů !!!

Alex 17.září 2021, 12:52

Hodně pokorná věta: Nemůžete přenést, že Vilémov u Šluknova je min.20 let daleko před vámi ve všech směrech.

My děláme pro fotbal myslím hodně. Nejvíce je vidět naše práce na mládeži a vše hrajeme s odchovanci. Vilémov platí x let pokuty, že nemá povinné mládežnické oddíly. Jestli tohle je cesta, kde budeme za 20 let, tak to nechci.

Je tam velká rivalita, to je jasné a emoce k tomu patří. Skončil zápas, jeden den dozvuky a stačí, ne... čeká obě mužstva další zápasy a přejme si, ať jsou oba týmy úspěšní ve svých soutěžích

pro Fanny06 17.září 2021, 11:44

Trošku pokory a úcty k soupeři a jeho okolí by vám u té srdcovky neuškodilo a možná i pomohlo. Nemůžete přenést, že Vilémov u Šluknova je min.20 let daleko před vámi ve všech směrech.

Fanny06 16.září 2021, 23:06

Divak, pro nas je fotbal sedcovka... pro tebe je to jen fotbal chytraku.

Divak 16.září 2021, 21:32

Budte radi, ze jste dostali jen bura. Hold nemate takovy hrace jako je Havel, Kucera, Zima a podobne. To vas ty kluci z Vilemova setrili. Kdyz vyhrajete neresite rok nic jinyho a kdyz prohrajete tak kopete kolem sebe jak deti. Vzpamatujte se, je to jen fotbal.

Fanny06 16.září 2021, 20:34

Fanda Vilemova, Delegat... na to jen... TVL Uz v minulosti jsme dokazali Vilemov porazit a nikdo nerika ze nemeli vyhrat, ale rozhodci tam piskali a mavali nesmysly... Tod vse.

Alex 16.září 2021, 13:08

Šluknov-Vilémov 0-5
V utkání jsme chtěli potrápit favorita, přestože jsme dali do základní sestavy tři dorostence. Soupeř ovšem nic nepodcenil, přijel v plné sestavě a ukázal své kvality. Po vyrovnaném úvodu hned v první šanci po křížném pasu to bylo 0-1. Bohužel i v druhé pološanci po krásném voleji to bylo 0-2. Tím bylo v podstatě rozhodnuto, hosté hráli v klidu, uvolněně co potřebovali, my naopak nedokázali kombinovat v klidu a měli jsme mnoho ztrát míče. Mrzí nás, že utkání bylo tak jednoznačné, navíc všichni tři nejlepší hráči Vilémova Zima, Kučera a Havel, na které jsme si chtěli dát pozor, tak skórovali. Celkem jsme vystřídali pět hráčů během utkání, ale čestný úspěch nepřišel. Je to nová zkušenost pro naše mladíky a takovými zápasy každý roste, když se poučí a využije v další kariéře. Děkujeme FANs za krásnou kulisu, bohužel jsme je nepotěšili předvedenou hrou.

dotaz 16.září 2021, 11:51

Bude video z toho zápasu, aby ty rozhodčí viděli ty fauly ? My znova góly a šance.

fanda Vilémova 16.září 2021, 10:50

Dobré derby s naší jasnou výhrou, pokažené jen hrubými a často zbytečnými urážkami rozhodčích a Vilémováků k tomu od vašich rádoby "skvělých rowdies" . To se nedělá, vážíme si jich, nikde jinde nejsou, ale musí si uvědomit, že pořád vyhrávat nemůžete, že přijede i lepší soupeř a nadávkami ho stejně nezlomíte. Ať se daří.

fanda šluknov 16.září 2021, 07:37

Postup Vilémova zasloužený. Výkon rozhodčích obrovská tragédie!!!!

Delegát 15.září 2021, 20:42

Svádět na rozhodčí zápas, kde domácí mohli dostat deset gólů je tedy fakt bomba a ty kecy s hrubkama k tomu a napadání člověka, kterému nesaháš ani pod kotníky - trochu soudnosti Fans SK !