Kniha hostů

Celkem 18543 příspěvků. Nový příspěvek můžete zadat zde (zadání nového příspěvku):
prezident 27.listopadu 2022, 10:47

Včera v poledne dohrálo naše mužstvo dorostu konečně poslední utkání podzimní části soutěže 2022/2023, 13. kolo s FK Jiskra Velké Březno u jejich sousedů na umělé trávě nerozhodně 2 : 2. O branky se postarali brankami Hubáček Matěj a Seitl Radek. Po rozstřelu vyhráli na PK 3 : 2. Celkem získali
1.místo s 35 body a skóre 57 : 14. Hoši děkujeme a jaru zdar.

Koubič 22.listopadu 2022, 07:54

Přesně Káčo :) nenech se rozhodit :)

Petr Janda 21.listopadu 2022, 21:57

Zhubnout? Děláš si prdel? Vždyť mi bude čtyřicet,mám rád dobré jídlo a pivo. A díky tomu že jsem trošku širší je těžší mě prostřelit. To dá rozum. Tak to ještě chvíli vydrž.

Alex 20.listopadu 2022, 19:53

TJ Nové Sedlo-SK Šluknov 3-4
Divoká úvodní čtvrthodinka nás nezlomila :)
Mistrovské utkání 14.kola I.A třídy mužů.
Branky : Baierl Josef (3'), Kohout Michal (5'), Zelinka Richard (14') - Holešovský Antonín ml. (36'), Hák Václav (50'), Mikula Emil (75'), Čurgali Jakub (88')
Rozhodčí : Menšík Jaroslav - Pašek Lukáš, Krutina Radek
ŽK : 0 - Dvořák František
Návštěva : 100 diváků

Sestava Nového Sedla : Vávra David - Břečka Marek, Baierl Josef, Krejčík Karel, Novák Jan, Paul Marek, Zelinka Richard (72' Lhoták Viktor), Kohout Michal, Hon Michal, Vořechovský Martin, Sitár Jakub

Sestava Šluknova : Janda Petr - Čurgali Ladislav ml., Šebek Dominik, Zabilka Daniel (25' Holešovský Antonín ml.), Halamka Jan, Čurgali Jakub, Dvořák František, Bartoš Josef, Hák Václav, Mikula Emil (90' Trojan Antonín), Hlávka Lukáš

Po dvou posledních vítězstvích jsme chtěli zakončit podzim ziskem dalších tří bodů. Ranní čas a velká vzdálenost se pro nás nezdál problém, ovšem to jsme se mýlili. Domácí udělali pro uskutečnění utkání vše a od brzkého rána odhrnovali sníh, za což mají velkou pochvalu. Hříště bylo v rámci možností dobře připravené a také hráči domácích byli na nás dobře připraveni. Totálně jsme zaspali začátek, domácí tvrdě trestali naše chyby. Již po patnácti minutách jsme prohrávali tři nula. Důležitý okamžik přineslo snížení do poločasu, když po odraženém míči ze standardky zakončil přesně k tyči Holešovský ml. Brzy po půli jsme dali kontaktní gól, když Hák dokázal předskočit brankáře a hlavou dotlačil míč do sítě. Vyrovnat se podařilo z trestného kopu po pěkné střele přes zeď Mikuly. V závěru se podařilo dokončit skvělý obrat, když po průniku Šebka zakončil Čurgali Jakub. Pro nás výborné zjištění, že mužstvo dokáže otočit takto nepříznivý stav. Již se těšíme na zimní přípravu a doufáme, že na jaře navážeme na úspěšný konec podzimu. Děkujeme divákům, sponzorům a všem lidem okolo fotbalu za podporu.

20.listopadu 2022, 16:13

My se bohužel těch výkyvů také nevyvarovali, jinak bychom určitě patřili ke špičce.

20.listopadu 2022, 15:34

Šlo by to ještě na postup. Proboštov herně nic moc a Bílina má výkyvy.

20.listopadu 2022, 13:13

Jandák pořád nadstandardní brankář a na nějaké to kilko má už nárok

20.listopadu 2022, 12:31

Janda by mel nutne zhubnout, na lajne dobry ale pohyb ve vapne je uz problem a bez to nejde chytat ani okres

19.listopadu 2022, 18:53

Dnes vyhra 4 3 , ve ctrnacte minute jsme prohravali jiz 0 3.

fanda 19.listopadu 2022, 15:16

gratulace k vyhre na Zatecku !!!!! parada

14.listopadu 2022, 15:49

Já se zas byl podívat na Proboštov a chtělo se mě skandovat 10,10.V tabulce to má být opačně né?

14.listopadu 2022, 14:18

V nedeli jsem se byl podivat, v Lipove na fotbale s Vilemovem B , fotbal dobry bojovny, ale to co predvadel bohuzel hrac Vilemova Smalcl starsi to nema obdoby. Hrac takoveho kalibru , by se mel chovat trochu lepe a byti prikladem mladsim. Divim se , ze to rozhodci snim vydrzel, bez cervene karty, at uz na hristi nebo za zabradlim . Lidsky mne zklamal.

13.listopadu 2022, 12:06

SK Šluknov-TJ Proboštov 4-1
Lídra tabulky jsme suverénně přehráli
Mistrovské utkání 13.kola I.A třídy mužů.
Branky : Halamka Jan (43'), Hlávka Lukáš (46'), Trojan Antonín 84'), Schneider Ondřej (86') - Šváb Marek (90')
Rozhodčí : Davignon Jan - Plzák Martin, Šistek Denis
ŽK : Holešovský Antonín ml., Hlávka Lukáš, Dvořák František, Šebek Dominik, Janda Petr - Svoboda Jan, Tesař Patrik, Šourek Ladislav, Maxim Matěj; ČK : 0- Tesař Patrik;
Návštěva : 160 diváků

Sestava Šluknova : Janda Petr - Čurgali Ladislav ml., Šebek Dominik, Hajduk Jaroslav (68' Vostrovský Martin), Zabilka Daniel, Halamka Jan, Holešovský Antonín ml. (68' Trojan Antonín), Dvořák František, Bartoš Josef, Hlávka Lukáš (84' Schneider Ondřej), Mikula Emil (44' Hák Václav)

Sestava Proboštova : Račuk Michal - Šmucer Štěpán (31' Kalabza Daniel), Tesař Patrik, Svoboda Jan (72' Hloch Lukáš), Brodský Lukáš, Obrtlík Michal, Bikár Martin, Maxim Matěj, Uhlíř Jakub, Šváb Marek, Šourek Ladislav

Po minulém dobrém výkonu a vítězství v Roudnici jsme chtěli i našim divákům dokázat, že fotbal umíme a rozloučit se s nimi vítězstvím či alespoň dobrou hrou. Oboje se podařilo, přestože jsme přivítali lídra tabulky. Prvních dvacet minut bylo vyrovnaných, ale s postupem času jsme na hřišti dominovali a byli jsme jednoznačně lepším mužstvem. Jedinou kaňkou bylo zranění Emila, který má otřes mozku a oslavil vítězství na nemocničním lůžku na pozorování. Naštěstí nemá žádné vážné zranění a bude brzy k dispozici. Děkujeme divákům za podporu během celého podzimu a to i v zápasech, kdy se nám moc nedařilo. Věříme, že příští víkend v posledním utkání venku také urveme body a na jaře budeme ještě lepší a budeme dělat FANS jen radost.

Alex 12.listopadu 2022, 22:02

Otřes mozku, do zítra v nemocnici na pozorování. Naštěstí nic vážného.

Fans 12.listopadu 2022, 20:39

Co je s Emčou?

fans 12.listopadu 2022, 17:26

konecne to doma dopadlo vitezne a golove, potlesk a potvdit to i v poslednim kole !!!!!!!!!!!!

12.listopadu 2022, 17:19

Dnes vyhra 4 1 velmi dobry vykon.

8.listopadu 2022, 13:07

SK ROUDNICE NAD LABEM - SK ŠLUKNOV
Roudnice n./L. 1:2 (0:0) Šluknov

Branky : Holcman Tomáš (73') - Holešovský Antonín ml. (53'), Mikula Emil (90')
Rozhodčí : Živnůstka Filip - Klimpl Miroslav, Kuriljak Ivan

Sestava Roudnice n.L. : Doležal Darek - Hlavsa Jan, Jarůšek Jaroslav, Černý Jaroslav, Ryska Lukáš, Holcman Tomáš, Vacátko Tomáš, Mrázek David (76' Hubený Jaromír), Barcal Jan (60' Rubín Aleš), Brůža Adam, Skokan Zdeněk (60' Krčmář Milan)

Sestava Šluknova : Janda Petr - Čurgali Ladislav ml., Šebek Dominik, Hák Václav (63' Mikula Emil), Zabilka Daniel, Halamka Jan, Holešovský Antonín ml. (63' Bartoš Ondřej), Dvořák František, Čurgali Jakub, Bartoš Josef, Hlávka Lukáš (76' Hajduk Jaroslav)

Do utkání jsme šli s odhodláním zvítězit a rozhodli jsme se hrát aktivně. Soupeř se snažil hrát fotbal odzadu a to nám náramně vyhovovalo. Presovali jsme vysoko a získávali jsme mnoho balónů. V prvním poločase jsme si vypracovali i mnoho nadějných šancí minimálně 4 opravdu velké, ze kterých bychom měli skórovat. Neproměnili jsme ani pokutový kop před poločasem a jelikož jsme soupeře prakticky do ničeho nepustili, tak jsme šli do kabin za stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili, tak jako do prvního, za což jsme byli odměněni a vstřelili jsme vedoucí gól. Následně to vypadalo, že máme zápas pěvně v rukách, ale soupeři si podařilo krásnou střelou z přímého kopu z dálky vstřelit vyrovnávací gól. Po vyrovnávacím gólu to bylo otevřené, šance byli na obou stranách a oba týmy chtěli zvítězit. V první minutě nastavení jsme využili soupeřové chyby v rozehrávce a po pěkné rychlé akci vstřelili vítězný gól.

Nyní se těšíme na souboj proti 1. týmu tabulky Proboštovu, se kterým budeme chtít potvrdit body z venku i před domácími fanoušky. Přijďte nás podpořit.

Ofsajd? 8.listopadu 2022, 13:04

To nepochopíš, ještě když to má na lajně jak na dlani.

Ofsajd 8.listopadu 2022, 10:07

46minut 58 vteřin 2 poločas. Kam ten pomezí čuměl? To je jako ofsajd?