Celkem 18414 příspěvků. Nový příspěvek můžete zadat zde (zadání nového příspěvku):

Díky za pěknou neděli, kterou připravili pro své hráče a rodinné příslušníky trenéři mladší a starší přípravky SK Šluknov na rozloučenou se sezonou 2021/ 2022.

B.V 25.června 2022, 21:47

Gratulace Vilemovu.

manager SK 24.června 2022, 13:29

Zveme tímto všechny vilémovské fanoušky z celého výběžku na sobotní 2.finále poháru ÚKFS, které začíná jíž v 16 hodin. Hraje se o krásný pohár, postup do MOL Cupu a finanční odměnu. První zápas v Perštejně skončil 1:1, takže je vše otevřené. Po zápase bude v Lodovně a na její terase Závěrečná dokopná Áčka s rožněním uzené kýty a společně se sponzory, výborem a diváky i oslava postupu do DIVIZE !!! Všude bude pití i jídla víc než dost. Přijďte se bavit a slavit.

MB 20.června 2022, 09:47

Na sobotní zápas béčka Benešov nedorazil. Tedy kontumačně 3:0....

Klášterec - Šluknov 3-0
I kdybychom hráli do půlnoci, tak dnes gól nedáme. Celý zápas jsme hráli více na balónu, ale domácí z protiútoku tvrdě trestali. Přes léto potřeba posílit mužstvo, potrénovat a bude lépe. Děkujeme divákům za celoroční podporu a věřte, že uděláme vše pro to, abychom vám na podzim dělali jen radost.

manager SK 17.června 2022, 11:08

Zveme tímto všechny vilémovské fanoušky na poslední mistrovský zápas KP tuto sobotu 18.6.proti silnému Mostu B. Výkop již v 16,30 hodin. Tipovací soutěž, slosovatelné vstupenky, Zpravodaj, bohaté občerstvení, dětské hřiště a od 15 hodin již 21.sraz bývalých hráčů a funkcionářů Šluknovského výběžku. Přijďte fandit a bavit se. Těšíme se na vás !

Fanda 16.června 2022, 15:00

v tabulce jara zatím 11 bodů, to by bylo na padáka pomalu, věřím, že s tím Honza něco udělá, jen to chce dva tři zkušené hráče, jako udělal Rumburk a půjde to

Fanda 9.června 2022, 22:05

No ono to moc k smíchu není, když si řekneme kolik RBK ztrácel bodů na nás. A prý bude trenérem od příští sezóny J.Plachý může někdo potvrdit tuto informaci. Bůh s námi.

ze stránek Rbk 8.června 2022, 11:48

JP 6.6.2022 - 13:20
Kluci ještě jedna výhra a máme rádoby Krále Severu Šluknov pod sebou.

Alex 4.června 2022, 19:34

Mojžíř-Šluknov 3-1
Momentálně můžeme přiznat, že jsme v krizi, protože je to na výkonu jasně vidět. Minule doma ztratíme vyhraný zápas a moc bodů jsme na jaře neuhráli. V první půli jsme nedokázali dopředu kombinovat do nějakého zakončení a po ztrátách jsme dávali soupeřům možnosti do otevřené obrany. Domácím se na jaře také moc nedaří a možná proto také nedokázali své šance využít. Po remízovém poločasu jsme začali po pauze dobře, ale inkasovali jsme po standardní situaci. Pak již domácí byli na koni a byli lepším mužstvem. Přesto jsme si dokázali vypracovat několik šancí, ale gól je pro nás těžké vstřelit. Důraz a chuť dát gól u domácích přinesl své ovoce a dali nám další branky. Čestný gól dal střídající Vostrovský, což ale nevylepšilo celkový dojem ze zápasu.

manager SK 3.června 2022, 13:46

Zveme všechny Vilémovské fanoušky na sobotní zápas Krajského přeboru, kdy od 17 hodin hostíme mužstvo Oldřichova. Oběma týmům jde o hodně - domácí bojují o 2.příčku a hosté o udržení. Sponzorem tomboly na slosování vstupenek je P.Jandus (soudek piva a 6 lahví šampusu), tipovací soutěž, bohaté občerstvení, dětské hřiště, osmistránkový Zpravodaj a krásné počasí snad zajištěno. Všichni jste zváni, těšíme se na vás.

29.května 2022, 15:03

pristi sezona bude jeste horsi, nejdriv na podzim fotbal a zivot zase zastaveji a omezeji ,az nam poslou opici chripku a pak uz bude vse jen zakazany,

29.května 2022, 10:40

Dáváte strašně málo branek …. Dříve se dokázalo vyhrát třeba 5:4 teď kromě zápasu s Lbouchcem je to skoro pokaždé jeden gól , to je hodně málo … chybí kvalitní střelec … snad bude nová sezóna lepší šluknovu zdar

Alex 29.května 2022, 09:57

Šluknov-Spořice 1-2
Závěr jsme nezvládli
Mistrovské utkání 27.kola I.A třídy mužů.
Branky : Záruba Patrik PK (31') - Pomajsl Libor (85'), Hašek František (90')
Rozhodčí : Dobrý -pavel - Vlašič Jiří, Lesák Petr
ŽK : Hák Michal, Halamka Jan, Čurgali Ladislav - Rohla Dominik, Stecker Ondřej, Šlachta Jakub; ČK : 0 - Stecker Ondřej
Návštěva : 60 diváků

Sestava Šluknova : Janda Petr - Dvořák František, Čurgali Ladislav, Schneider Ondřej, Zabilka Daniel (86' Knížek Tomáš), Halamka Jan, Hák Michal, Holešovský Antonín st. (69' Didi Radek), Záruba Patrik (62' Hlávka Lukáš), Holešovský Antonín ml., Mládek Jiří

Sestava Spořic : Zajíc Miloslav - Zvánovec Lukáš, Fořt Jan, Pěnkava Pavel, Rohla Dominik, Dvořák Denis, Dvořák Samuel, Hašek František, Stecker Ondřej, Šlachta Jakub, Pomajsl Libor

Chtěli jsme konečně získat tři body a první poločas byl náš nejlepší na jaře. Dobrý pohyb, organizovaná hra, několik pěkných akcí. Soupeře jsme k ničemu nepustili a ujali jsme se vedení. Druhý poločas jsme pokračovali v naší hře. Zlom přišel paradoxně po vyloučení soupeře. Hosté se semkli, byli aktivnější a my naopak přestali hrát organizovaně, přestali bojovat a mysleli jsme, že se nám proti deseti nemůže nic stát. Do otevřené obrany jsme mohli lépe vyřešit situace a dát druhý gól, bohužel jsme nevyřešili šance správně. Naopak soupeři se risk vyplatil a před koncem vyrovnal. To už jsme úplně vypadli z konceptu a v poslední minutě jsme nepochopitelně inkasovali po druhé. Tentokrát prohra hodně bolí, protože po výborné první půli jsme si vše pokazili totálním kolapsem v závěru.