TJ Mojžíř - SK Šluknov

Mojžíř Šluknov

3:1 (0:0)

Ani z Mojžíře jsme body nepřivezli

Momentálně můžeme přiznat, že jsme v krizi, protože je to na výkonu jasně vidět. Minule doma ztratíme vyhraný zápas a moc bodů jsme na jaře neuhráli. V první půli jsme nedokázali dopředu kombinovat do nějakého zakončení a po ztrátách jsme dávali soupeřům možnosti do otevřené obrany. Domácím se na jaře také moc nedaří a možná proto také nedokázali své šance využít. Po remízovém poločasu jsme začali po pauze dobře, ale inkasovali jsme po standardní situaci. Pak již domácí byli na koni a byli lepším mužstvem. Přesto jsme si dokázali vypracovat několik šancí, ale gól je pro nás těžké vstřelit. Důraz a chuť dát gól u domácích přinesl své ovoce a dali nám další branky. Čestný gól dal střídající Vostrovský, což ale nevylepšilo celkový dojem ze zápasu.

Branky : Král Pavel (59'), Fiala Vít (70'), Vitásek Aleš (79') - Vostrovský Martin (87')

Rozhodčí : Živnůstka Filip - Plzák Martin, Umon Jiří
ŽK : 0 - Čurgali Ladislav ml.
Návštěva : 200 diváků

Sestava Mojžíře : Bakiu Luan - Kubec Matouš, Král Pavel, Tichovský Michal, Žid Tomáš, Kugler Jaroslav (70' Gašpar David), Jankovský Adam, Fiala Vít (82' Richardeau Clément), Horvát Jakub (82' Soukup Lukáš), Pliska Jiří (65' Sikora Jakub), Vitásek Aleš

Sestava Šluknova : Janda Petr (K) - Dvořák František, Čurgali Ladislav ml., Schneider Ondřej, Zabilka Daniel, Halamka Jan, Holešovský Antonín ml. (79' Šulc Dominik), Holešovský Antonín st., Mládek Jiří, Knížek Tomáš, Blažek Petr (70' Vostrovský Martin)

Video z utkání :

Sestřih branek

Ledvice - Libouchec 1 : 3 (1:2) Dobroměřice - Neštěmice 0 : 3 (0:1) Černovice - Proboštov 2 : 0 (0:0)
Klášterec nad Ohří - Roudnice n./L. 0 : 0 PK 3:4Liběšice - Rumburk 1 : 8 (0:3) Bílina - Ervěnice 5 : 1 (2:0)
Spořice - Střekov 5 : 1 (1:1)