Šluknov Mojžíř

1:4 (1:3)

SK Plaston Šluknov - Mojžíř

Po dobře rozjeté sezóně chtěl Plaston napravit klopýtnutí v derby s Rumburkem. Sestava byla kompletní, počasí i divácká kulisa byly ideální.

Úvod utkání domácí nezvládli, když hosté šli brzy do dvoubrankového vedení. Nejprve padl gól v 10.minutě z přímého kopu, když tečovaná střela ve zdi šla do protipohybu brankáře 0:1. Po té v 16.minutě z rychlého protiútoku útočník obstřelil brankáře a bylo to 0:2. Ve 24.minutě se podařilo snížit, když přímý kop Vichtereye brankář hostů neudržel a dobíhající Záruba dorazil míč do branky 1:2. Hosté však opět zvýšili na rozdíl dvou gólů po pěkném průniku a přesné křižné střele 1:3. Těsně před poločasem po rohu měl velkou šanci Lehrl, ale brankář míč vytěsnil mimo branku.

Druhý poločas začal Plaston náporem. Během prvních patnácti minut si vypracoval mnoho velkých příležitostí, ale ani jedna neskončila brankou. Vichterey střílel vedle, Hajduka střelu brankář vyrazil, Holešovského hlavička šla nad branku, tvrdá střela Vichtereye skončila těsně nad, Mendel střílel těsně vedle a znovu Vichterey střílel ve velké šanci vedle po průniku Hajduka. Gól přišel paradoxně znovu na druhé straně. Na centr si naběhl útočník hostů rychleji než brankář a bylo to 1:4. Do konce bylo ještě několik šancí, ale gól již nepadl.

Hosté za utkání vystřelili čtyřikrát na branku a dali čtyři góly. Pro domácí to bylo hodně kruté. Mužstvo zaspalo začátek utkání, což se draze vymstilo. Šancí bylo hlavně v druhém poločasu hodně, ale bohužel dnes nebylo štěstí na naší straně. Příští týden je potřeba ztracené body získat zpět venku ve Velkém Březně. Mužstva na čele také ztrácela, tak na první místo chybí jen 6 bodů. Pokud se podaří zvládnout závěrečná čtyři kola, mohl by skončit podzim velmi úspěšně. Je potřeba se semknout, jít štěstí naproti a zabojovat…

Branky : Záruba - Sládeček 2, Cigánek, Sikura

Rozhodčí : Sedláček
ŽK : 3-2
Návštěva : 150 diváků

Sestava : Bednář - Lukáč - Kasal, Holešovský, Jägr - Hajduk, Lehrl, Kirchner, Slanina - Záruba, Vichterey Radek
Střídali : Stelmaščuk, Mikula, Mendel

Sestřih z utkání

Fotky z utkání :

Březiny - Střekov 1:1 (0:0)Hrobce - Rumburk 5:2 (3:0)Soběchleby - Jílové 1:0 (0:0)
Neštěmice - Milešov 2:2 (1:0)Libouchec - Pokratice 6:0 (3:0)Roudnice B - Velké Březno 3:2 (1:0)