SK Roudnice nad Labem - SK Šluknov

Roudnice n./L. Šluknov

2:2 (2:1) PK 3:4

Cenné dva body z Roudnice

Jeli jsme do Roudnice s touhou získat nějaký bod, což se nakonec podařilo. Hned na začátku to byl nepříjemný šok, když jsme hned ve druhé minutě inkasovali po pěkné průnikové přihrávce. Naštěstí hned za dvě minuty jsme po nedorozumění vyrovnali, když Mládek přehodil brankáře. Domácí měli větší držení míče, ale myslím, že jinak byla hra vyrovnaná. Bohužel jsme znovu inkasovali a šli do kabin s jednobrankovým rozdílem. Cítili jsme, že se zde dá bodovat a šli do druhé půle za vyrovnáním. To se také podařilo, když Mládek po nahrávce Čurgaliho obešel i brankáře a dal gól do prázdné branky. Utkání mohlo skončit jakkoliv, podržel nás brankář Janda, ale i my jsme měli své šance. Remíza byla spravedlivá a navíc se nám podařilo získat druhý bod za penalty, když Janda tři chytil. Teď potřebujeme dvakrát doma zvítězit, abychom splnili svůj cíl. Přijďte nás podpořit! Děkujeme FANS za podporu v Roudnici.

Branky : Slavíček Matěj (2'), Ryska Lukáš (22') - Mládek Jiří (4', 59')

Rozhodčí : Kuriljak Ivan - Karrmann Milan, Klimp Miroslav
ŽK : Šeba Patrik - Schneider Ondřej
Návštěva : 100 diváků

Sestava Roudnice : Doležal Darek - Šeba Patrik, Ryska Lukáš, Holcman Tomáš, Kadlec Viktor (59' Barcal Jan), Mrázek David, Kuchař Jakub (73' Vacátko Tomáš), Brůža Adam, Matuszewski Pavel (59' Hubený Jaromír), Možný Patrik (73' Dobiáš David), Slavíček Matěj

Sestava Šluknova : Janda Petr - Čurgali Ladislav, Knížek Tomáš, Holešovský Antonín (56' Zabilka Daniel), Mládek Jiří, Vostrovský Martin, Hlávka Lukáš, Schneider Ondřej, Lukáč Robert, Didi Radek, Blažek Petr (79' Hemerka René)

( Ladislav Čurgali )

Černovice - Rumburk 2 : 0 (1:0) Klášterec nad Ohří - Liběšice 0 : 1 (0:0) Mojžíř - Střekov 22 : 0 (11:0)
Ledvice - Proboštov 1 : 1 (1:0) PK 2:4Bílina - Neštěmice 4 : 2 (2:1) Dobroměřice - Libouchec 2 : 3 (1:1)
Spořice - Ervěnice 6 : 1 (3:0)