FK Mikulášovice - SK Plaston Šluknov B

Mikulášovice Šluknov B

ukončen v 61min

Spartak Mikov Mikulášovice - SK Plaston Šluknov B

Před béčkem stál úkol v následujících třech zápasech plně bodovat a tím neztratit kontakt s čelem tabulky. Znamenalo to tedy plně bodovat jak v Mikulášovicích tak potom ve dvou domácích zápasech s Benešovem a FC Děčínem. Do Mikulášovic jsme jeli s jistým sebevědomím, protože "béčko" si před tímto zápasem toto sebevědomí zvedlo jasnou výhrou v přátelském utkání ve čtvrtek s Jiříkovem 6:2. Mužstvo sice postrádalo obranou osu Budský – Král - Borek , ale přesto jsme si věřili. Zápas začal ve slušném tempu a nad domácím mužstvem jsme si postupně začali vytvářet mírnou převahu. Domácí obrana soustředěně bránila Nováka a nedávala mu moc šancí využít svojí rychlost a i naše rozehrávky postrádaly přesnost. Domácí se dostávali do šancí dlouhými přihrávkami a jenom díky rychlosti Holiče se nám podařilo je likvidovat. Domácím se tato hra vyplatila ve 22.minutě , kdy se domácí hráč dostal za naší obranu a na jeho střelu už Čmugr nedosáhl 1:0. Tento gól nás probudil a ve 25.minutě se v závaru před brankou domácích nejlépe orientoval Vyšohlíd 1:1. Do vedení nás potom mohla přivést šance Nováka, střílel těsně vedle a Nerudy, kterou likvidoval brankář. V 38.minutě domácí hráč Hořčička zatáhl míč na hranici našeho vápna, míč mu byl sice naší obranou odebrán, ale skončil u domácího hráče, který prudkou ranou prostřelil všechno co mu stálo v cestě. Láďa Čmugr měl zakrytý výhled a tak na tuto střelu zareagoval pozdě 2:1. I když jsme ještě mohli srovnat skóre střelou Nerudy, šli jsme do kabin jako prohrávající tým.

Druhý poločas jsme nezačali nijak oslnivě a naše hra narážela na pozornou obranu domácích. Oba brankáři byli takřka bez práce a hra se odehrávala ve středu hřiště. V 10.minutě zápasu začal prudký liják a ve 14.minutě zápasu HR zápas přerušil, před tím ještě "stihnul" vyloučit hráče domácích. Prudký déšť byl doprovázen velkou bouřkou, pro tyto důvody se HR rozhodl utkání předčasně ukončit. Je pochopitelné, že za velké nevole domácích, kteří vedli 2:1. Myslíme si, že HR rozhodl správně, protože bouřka ještě nedozněla a i hrací plocha po přívalovém dešti, který trval cca. půl hodiny byla silně podmáčená. Škoda, že domácí nepřistoupili na naší žádost, aby se výkop tohoto utkání posunul na 14.30 hodin. Tuto žádost jsme dali z důvodu, abychom mohli shlédnout utkání Varnsdorf – Liberec B, které se od 17.00 hodin hrálo ve Šluknově. Tento zápas se tedy bude opakovat a s největší pravděpodobností bude odehrán ve středu 28. září (státní svátek). Doufáme, že tentokrát nás přijedou podpořit i naši fanouškové!

Rozhodčí : Pöschko – Andrla, Hozák

Sestava : Čmugr - Horák, Holič J., Svačina - Žemla - Hrobár, Vyšohlíd, Hajduk, Neruda (45´ Koukol) - Smržík, Novák
Připraveni : Moravec, Pazderka, Král

Benar Benešov n./Pl. - FK Malšovice 5:1 (2:1)FK Český lev Těchlovice - Jiskra Staré Křečany 5:0 (1:0)START Děčín - SK Velký Šenov 1:1 (0:0)
TJ Krásná Lípa - Spartak Boletice 2:3 (2:2)SK Markvartice - FK Františkov 0:4 (0:2)FK Dolní Poustevna - FC Děčín 1:2 (1:1)