TJ Sokol Pokratice - SK Plaston Šluknov

Pokratice Šluknov

1:0 (0:0)

Pokratice - SK Plaston Šluknov

Obě mužstva zatím v nové sezóně neprohrála a chtěla své dobré výkony potvrdit i v tomto utkání. V průběhu prvního poločasu bylo aktivnější naše mužstvo. Svojí převahu si vytvořilo hlavně svým pohybem a důrazným napadáním domácích. Šluknov si vytvořil i několik gólových příležitostí, ale hráči nedokázali svoje akce ve finální fázi dotáhnout do konce.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Když už to vypadalo, že neodejde z tohoto utkání nikdo vítěz ani poražený, v 83.min Šluknov ztratil v útočné akci zbytečně míč a soupeře v rychlém protiútoku zastavil až v pokutovém území nedovoleně Holič . Domácí Kunert penaltu přesnou střelou k tyči proměnil. V závěru již v zoufalém tlaku Šluknov nevyrovnal. Hostující Šluknov si rozhodně minimálně bod zasloužil. Pokud bude takto bojovat a zlepší koncovku, jistě v dalších utkáních body získá.

Branka : Kunert (PK)

Rozhodčí : Kalabza (ŽK 1:3)
Návštěva : 100 diváků

Sestava : Janda Petr - Kott Milan, Kulhavý Jaroslav, Holič Jiří - Holešovský Antonín, Jírův Petr, Kirchner Zdeněk, Dostál Miroslav - Stelmaščuk Radek, Čurgali Ladislav, Diviš Standa
Střídali: Kopčan, Tilner, Tichý

( )

Trmice - Přestanov 0:1 (0:1)Chlumec - Vrbice Vetlá 0:3 (0:1)Česká Kamenice - Bezděkov 0:1 (0:0)
Bílina - Mšené Lázně 2:2 (2:0)Velké Březno - Milešov 5:0 (2:0)Oldřichov - Jílové 3:1 (1:0)