SK Plaston Šluknov - FK Bílina

Šluknov Bílina

2:0 (2:0)

SK Plaston Šluknov - Bílina

Ve druhém kole soutěže se očekávalo velmi těžké utkání, neboť náš soupeř hrál řadu let o soutěž výše. Do utkání nastoupili lépa naši hráči, když si vytvořili mírný tlak. Soupeř se pomalu rozkoukával a po prvních patnácti minutách vyrovnal hru. Přesto si žádný z týmů nevytvořil vyloženou šanci. Až před přestávkou po zranění Lhotáka a jeho vystřídání Čurgalim náš tým udeřil. Nejprve ve 42. minutě se dostal do samostatného úniku Diviš a své sólo zakončil přesně 1:0. Ve 44.minutě opět Diviš přihrál Čurgalimu, který krásně přehodil vyběhnuvšího brankáře soupeře a zvýšil na 2:0.

Ve druhém poločase vrhl soupeř vše do útoku. Naše obrana dirigovaná Kulhavým však dvoubrankový náskok, někdy i s trochou štěstí ubránila.

Branky : Diviš, Čurgali

Rozhodčí : Mencl (ŽK 2:3)
Návštěva : 350 diváků

Sestava : Janda - Kott, Kulhavý, Holešovský, Holič - Jírův, Kirchner, Dostál, Stelmaščuk - Diviš, Lhoták
Střídali : Čurgali, Dušík, Tichý

( )

Přestanov - Oldřichov 1:1 (0:0)Jílové - Velké Březno 3:1 (1:0)Milešov - Pokratice 1:3 (0:3)
Mšené Lázně - Česká Kamenice 3:1 (0:1)Bezděkov - Chlumec 1:2 (0:0)Vrbice Vetlá - Trmice 5:1 (3:1)