A mužstvo - utkání sezóny 2004 / 2005

1. kolo - 7.8.2004 - I.A třída

FK Česká Kamenice - SK Plaston Šluknov

Česká Kamenice Šluknov

2:2 (2:1)

Česká Kamenice - SK Plaston Šluknov

Samotné utkání začalo v dost svižném tempu a dalo se předpokládat, že uspěje mužstvo, které má víc natrénováno. Hra byla celkem vyrovnaná, ale střed pole ovládalo naše mužstvo. Bohužel soupeř nás přehrával po stranách, kde jsme měli dost velké mezery. Po jedné takové mezeře soupeř nacentroval před vápno, kde jsme tuto situaci museli řešit za cenu faulu. Z nařízeného přímého kopu za přispění našeho brankáře se soupeř ujal vedení 1:0. Naše hráče tato branka nedeprimovala, právě naopak. Začali se častěji prosazovat v osobních soubojích a ve hře jeden na jednoho. Výsledkem tohoto snažení byl rohový kop, po kterém Milan Kott vyrovnal na 1:1. Pomalu jsme přebírali iniciativu na celém hřišti, když přišla další mezera a soupeř z následného centru dorazil do naší branky na 2:1. Našemu soupeři začali viditelně docházet síly a začal většinu osobních soubojů řešit za cenu faulu. Po jednom z těchto zákroků byl soupeři vyloučen hráč.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s jedinou změnou, kdy Kučeru nahradil Stelmaščuk. Jeho příchod přinesl oživení naší hry. Jak již bylo avizováno, soupeř stále častěji šlapal vodu a zastavoval naše hráče jen za cenu faulů. Bohužel z nařízených standartek jsme se nedokázali gólově prosadit, přesto jsme hráli trpělivě a čekali jsme na příležitost. Ta přišla, když na hřiště nastoupil Lhoták a během krátké doby se po narážečce na vápně brankově prosadil 2:2. Po této brance soupeř zcela odpadl a po zákeřném faulu byl vyloučen asi čtvrt hodiny před koncem další hráč soupeře. Po tomto oslabení bylo bylo na hřišti vidět jen náš tým, ale po několika šancích a nevydařených střelách jsme se již brankově prosadit nedokázali. Je to velká škoda, protože jsme mohli odjíždět s plným bodovým ziskem a to nejen za předvedený výkon, ale hlavně za bojovnost a nasazení.

Branky : Rákosník, Jírava - Kott, Lhoták

Rozhodčí : Šefčík (ČK 2:0, ŽK 5:5)
Návštěva : 80 diváků

Sestava : Janda P. - Kott, Holešovský, Tillner, Holič - Jírův, Kirchner, Dostál, Kučera (Stelmaščuk) - Diviš (Kopčan), Hejduk (Lhoták)
Dále připraveni : Syrový, Dušík, Neruda

( )

Ostatní utkání :

Vrbice Vetlá - Přestanov 1:1 (0:0)Trmice - Bezděkov 1:2 (0:1)Chlumec - Mšené Lázně 3:2 (2:1)
Bílina - Milešov 0:1 (0:1)Pokratice - Jílové 1:1 (1:1)Velké Březno - Oldřichov 0:0

Aktuální tabulka :