FK Bílina - SK Šluknov

Bílina Šluknov

4:2 (2:1)

V Bílině jsme neuspěli

Jarní sestava pro nás nezačala šťastně již před začátkem, když si Kolár na sálovce zlomil kotník, Křivohlavý vazy a Dobeš při přípravném utkání naštípl klouby na ruce. Hák odešel do Německa a brankář Janda chyběl. Přesto jsme měli šestnáct připravených hráčů, kteří chtěli podat co nejlepší výkon. Domácí měli více ze hry a několik slibných situací. Přesto jsme první gól mohli dát my, když po dlouhém autu Dvořáka a prodloužení Čurgaliho se míč dostal až k Šimkovi, který hlavou z blízka těsně přestřelil. Nedáš dostaneš tady platilo, protože hned po minutě jsme gól obdrželi po přenesení hry a akrobatickém zakončení. Druhý gól jsme dostali opět po centru, kdy hráč za obranou zpracoval míč a z blízka zakončil. Podařilo se nám snížit, když po centru Hlávky Šindelář zblízka protlačil míč do sítě. Po vstupu do druhé půle jsme hned v úvodu dostali branku, což rozhodlo výsledek. Sice jsme se nevzdali a do konce jsme bojovali, ale lépší výsledek než 4-2 jsme nedokázali zvládnout. Během utkání jsme měli hodně druhých míčů, ve středu hříště jsme získávali balón, ale domácí dokázali lépe řešit situace ve finální třetině hřiště a proto zaslouženě vyhráli. Škoda, že jsme první gól nevstřelili my, třeba by se zápas vyvíjel jinak, ale na kdyby se nehraje. V dalším utkání nás čeká doma v sobotu další silný tým Junior Děčín, tak přijďte pomoci podpořit naše mužstvo.

Branky : Tůma František (22'), Plaček Martin (25'), Katrenič Lukáš (47'), Borosch Ondřej 58') - Šindelář Jaroslav (26'), Halamka Jan (68')

Rozhodčí : Oborník Jaroslav - Sabo Miroslav, Šimeček Libor
ŽK : Baran iří, Katrenič Lukáš, Zaspal Jakub, Ulip Jan - Halamka Jan, Hlávka Lukáš, Šindelář Jaroslav; ČK : Katrenič Lukáš - 0
Návštěva : 150 diváků

Sestava Bíliny : Pechar Lukáš - Baran Jiří, Plaček Martin, Klíma Ondřej (84' Kozler Matěj), Tůma František (70' Plos Lukáš), Borosch Ondřej, Ulip Jan, Katrenič Lukáš, Tirb Jiří, Schüssmann Dominik (70' Smrž Milan), Zaspal Jakub ( 84' Balada Filip)

Sestava Šluknova : Nejedlý Jiří - Čurgali Ladislav, Šindelář Jaroslav (84' Zabilka Daniel), Vostrovský Martin, Halamka Jan, Holešovský Antonín st., Dvořák František, Bartoš Josef (65' Knížek Tomáš), Šimek Jan, Hlávka Lukáš (65' Hoke Jan), Lukáč Robert

( Ladislav Čurgali )

Video z utkání :

Sestřih branek

Lovosice - Libouchec 2 : 0 (2:0) Dobroměřice - Nové Sedlo 2 : 2 (2:1) PK 4:3Junior Děčín - Horní Jiřetín 1 : 1 (0:1) PK 3:1
Mojžíř - Roudnice n./L. 1 : 1 (0:0) PK 1:3Dušníky - Pokratice 0 : 3 (0:0) Strupčice - Rumburk 1 : 0 (1:0)
Ervěnice - Spořice 4 : 2 (2:1)