SK Šluknov - FK Bílina

Šluknov Bílina

1:1 (0:1) PK 4:3

Zasloužené dva body

Chtěli jsme potvrdit formu z minulých zápasů a to se nám téměř podařilo, ikdyž jsme do zápasu nevstoupili příliš dobře. Prvních 20 minut jsme se hledali a probudil nás až šťastný gol soupeře po tečované střele z dálky. Od této chvíle jsme se začali postupně zvedat a hnali jsme se za vyrovnáním. Bohužel jsme zahazovali jednu šanci za druhou. Naštěstí se nám ve druhém poločase podařilo alespoň vyrovnat a získat druhý bod za pokutové kopy.

Branky : Hlávka Lukáš (76') - Zabilka Daniel vlastní (23')

Rozhodčí : Faigl Jaroslav - Stupka Josef, Holly Martin
ŽK : Halamka Jan, Hák Václav, Šebek Dominik - Zavadil Jiří, Kozler Matěj, Baran Jiří, Tóth Tomáš, Schüssmann Dominik, Šebor Kryštof; ČK : 0 - Tóth Tomáš, Kozler Matěj
Návštěva : 185 diváků

Sestava Šluknova : Janda Petr - Čurgali Ladislav ml., Vostrovský Martin, Dobeš Jakub ( 65' Mládek Jiří), Dvořák František, Šebek Dominik (73' Schneider Ondřej), Hák Václav, Hlávka Lukáš, Halamka Jan, Zabilka Daniel (61' Knížek Tomáš), Záruba Patrik (61' Bartoš Josef)

Sestava Bíliny : Kindl Ondřej - Baran Jiří, Schüssmann Dominik, Smrž Milan, Šebor Kryštof, Klíma Ondřej (80' Kotěšovský Pavel), Zavadil Jiří, Bečvařík Václav (27' Blažek Marek), Tóth Tomáš, Iljazi Esat, Kozler Matěj

Sestřih utkání

Fotky z utkání :

Nové Sedlo - Spořice 0 : 1 (0:0) Proboštov - Libouchec 3 : 2 (2:1) Dobroměřice - Klášterec nad Ohří 5 : 2 (3:1)
Rumburk - Pokratice 1 : 6 (0:3) Ervěnice - Mojžíř 1 : 2 (1:0) Roudnice n./L. - Ledvice 0 : 1 (0:0)