FK Klášterec nad Ohří - SK Šluknov

Klášterec nad Ohří Šluknov

1:2 (0:1)

Vítězná vlna pokračuje :)

Soupeř je na posledním místě tabulky, ovšem v zimě posílil a na jaře již dvakrát vyhrál. Proto jsme nečekali lehký zápas, což se potvrdilo. Hlavně do útoku domácí měli kvalitu. Naše mužstvo od začátku hrálo aktivně, bojovalo, ovšem moc šancí nebylo. Do třicáté minuty to byl velmi vyrovnaný zápas. Pak konečně přišly i šance a po chybné rozehrávce domácích jsme šli do vedení. Ve druhém poločasu se nám podařilo navýšit skóre po standardní situaci. Místo abychom utkání již v klidu dohráli, tak domácí brzy snížili a vycítili šanci na srovnání. My jsme do otevřené obrany nedokázali dotáhnout brejky, ani domácí již gól nevstřelili a tak vezeme domů další důležité tři body.

Branky : Mařík Lukáš (61') - Čurgali Jakub (40'), Čurgali Ladislav ml. (59')

Rozhodčí : Šimeček Libor - Šimeček Libor, Růžička Jan
ŽK : Dvořák Denis, Hradecký Vojtěch, Škultéty Michal, Faltus Milan, Chvojka Jakub - Holešovský Antonín ml., Dobeš Jakub
Návštěva : 100 diváků

Sestava Klášterce n.O. : Gabrhel Josef - Svoboda Slavomír (46' Fidrmuc David), Moravec Miloslav, Chvojka Jakub, Dvořák Denis (81' Koutník David), Mařík Lukáš, Škultéty Michal, Boček Jan, Faltus Milan, Hejtmánek Jan, Plos Lukáš (46' Hradecký Vojtěch)

Sestava Šluknova : Janda Petr - Čurgali Ladislav ml., Vostrovský Martin, Dobeš Jakub, Čurgali Jakub (90' Čurgali Ladislav st.), Dvořák František, Bartoš Josef (78' Schneider Ondřej), Hák Václav, Holešovský Antonín st., Holešovský Antonín ml., Halamka Jan (85' Zabilka Daniel)

( Ladislav Čurgali )

Video z utkání :

Sestřih branek

Libouchec - Roudnice n./L. 2 : 2 (0:1) PK 4:5Bílina - Nové Sedlo 2 : 1 (1:1) Ledvice - Rumburk 7 : 0 (2:0)
Spořice - Proboštov 1 : 3 (1:2) Junior Děčín - Ervěnice 2 : 1 (1:1) Mojžíř - Dobroměřice 3 : 2 (2:2)