SK Plaston Šluknov - FK Bílina

Šluknov Bílina

3:0 (1:0)

SK Plaston Šluknov - Bílina

V přímém souboji o druhé místo v tabulce se utkal Šluknov s Bílinou za krásného slunečného počasí. Proto se očekávala velká divácká návštěva a velká bojovnost spojená s kvalitou mužstev z čela tabulky. To se také beze zbytku potvrdilo. Od první minuty to bylo velmi kvalitní utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Gólově se ovšem prosadil jen domácí Šluknov. V poslední minutě prvního poločasu po dlouhém autu Holešovského a hlavičce Čurgaliho zahrál rukou obránce hostů a nařízený pokutový kop kapitán Kirchner s přehledem proměnil 1:0. V 60. minutě po pěkném průniku Rýdla a jeho zpětné přihrávce vystřelil Čurgali. Brankář sice míč vyrazil, ovšem jen před sebe a Blažek z blízka zavěsil 2:0. Pojistku na 3:0 dal Holešovský v 70. minutě, když umístil míč pohotovou střelou přesně k tyči.

Po ukončení zápasu si užívali diváci i hráči radost z druhého místa v tabulce. Ještě větší povyk nastal, když přišla zpráva z Tuchořic, že zde Litvínov B jen remizoval 1-1. To znamená, že pokuď se potvrdí zprávy, že Blšany B odstupují ze soutěže a budou hrát pod jménem Kryry 1.B třídu, tak poslouchejte dobře! Šluknov postupuje do krajského přeboru!!! .Stále to ovšem není na 100%. Oslava postupu začne, až přijde oficiální zpráva, o které vás všechny budeme ihned informovat.

Branky : Kirchner (PK), Blažek, Holešovský Petr

Rozhodčí : Chytil
ŽK : 1:3, ČK 0:1
Návštěva : 360 diváků

Sestava : Janda Petr - Hlavsa, Kulhavý, Rýdl - Fojta - Hauptman, Očipka, Kirchner, Čurgali - Blažek, Holešovský
Střídali : Hajduk, Jírův, Svačina

( Ladislav Čurgali )

SK Bezděkov - FK Obalex Jílové 3:0 (2:0)Hvězda Trnovany - Lovochemie Lovosice 3:0 (0:0)Sokol Milešov - SK Sokol Brozany 6:1 (3:1)
MSK Trmice - TJ Oldřichov 3:6 (2:4)FC Přestanov - TJ Chlumec 5:4 (4:2)