SK Plaston Šluknov - FK Jílové

Šluknov Jílové

4:1 (2:1)

SK Plaston Šluknov - Jílové

V tomto utkání chtěl domácí Plaston zabojovat a po minulé remíze opět vyhrát. To se podařilo a po klopýtnutí Bíliny je Šluknov opět na 2. místě tabulky. Od první minuty to byl útočný zápas z obou stran. Hosté své šance nevyužili, naopak domácím se to podařilo hned ve druhém případě. Po centru Očipky se v 10.minutě prosadil na zadní tyči ,,novopečený taťka“ Jírův a koníčkem hlavou přesně zavěsil 1:0. Za dalších 10 minut to bylo již 2:0, když po pěkné narážečce Očipka technicky zakončil. Hosté ovšem nesložili zbraně a byli v útoku hodně nebezpeční. Těsně před poločasem po průniku ze strany a přesné přihrávce zakončoval Huček do prázdné branky 2:1.

Druhý poločas byl přesnou kopií toho prvního. Šance na obou stranách, které končili gólově jen v brance hostů. Jediný rozdíl je jen, že Jílové před koncem nesnížilo. Nejprve se v 60. minutě po závaru dostal míč k Blažkovi, který tvrdě zakončil 3:1 a za dalších 10 minut stejný hráč po krásné nahrávce Svačiny skóroval do prázdné branky 4:1. Hráči získané tři body věnují Jardovi Kopčanovi, který leží v nemocnici po autonehodě a přejí mu brzké uzdravení. O konečném druhém místě rozhodne v posledním utkání 10.06.2006 v 17 hod. přímý souboj Šluknova s Bílinou. Na toto utkání zveme všechny fanoušky!!! Přijďte mužstvo podpořit!!!

Branky : Blažek 2, Jírův, Očipka - Huček

Rozhodčí : Tyl
ŽK : 1:1
Návštěva : 360 diváků

Sestava : Janda - Hlavsa, Kulhavý, Rýdl - Fojta - Jírův, Očipka, Kirchner, Stelmaščuk - Hajduk, Holešovský Petr
Střídali : Blažek, Svačina, Novotný Petr

MSK Trmice - SK SIAD Bílina 3:2 (0:2)TJ Chlumec - TJ Oldřichov 2:0 (1:0)FC Přestanov - SK Sokol Brozany 2:7 (1:3)
Sokol Milešov - Lovochemie Lovosice 2:0 (2:0)Hvězda Trnovany - Sokol Pokratice 2:0 (1:0)