SK Plaston Šluknov - FK Jílové

Šluknov Jílové

1:3 (1:3)

SK Plaston Šluknov - Jílové

V první půli jsme byli jednoznačně lepším týmem, ale branky bohužel dával soupeř. Za nás měl největší šanci nejprve Holešovský, ale z blízka přestřelil. Dobeš měl dvakrát míč na hlavě, ale branku minul. Lukáče pěkná střela levačkou skončila těsně nad a Holešovského střelu do prázdné branky zastavil obránce rukou. Hosté byli daleko efektivnější a ze čtyř šancí tři využili. Podařilo se nám do poločasu alespoň snížit, když po Horákově nahrávce Dobeš z otočky podstřelil brankáře.

I začátek druhé půle jsme tlačili. Po Dobešové přímém kopu se objevil sám před brankářem Knížek, ale nezpracoval pořádně míč, střelu Oplta brankář chytil, další střelu Oplta brankář vyrazil na roh a přímý kop Dobeše také z problémy zneškodnil. Od 60.minuty náš tlak opadl a mohli jsme několikrát inkasovat. Buď nás zachránil Uchytil, nebo konstrukce branky a tak zůstal výsledek z první půle.

Diváci nelibě nesli rozestavení mužstva, kdy stopeři hráli v útoku a útočníci v obraně. Tento tah mi bohužel nevyšel a proto musím přijmout kritiku. Omlouvám se.

Branky : Dobeš - Červenka, Čermák, Florián

Rozhodčí : Červený
ŽK : 2:4
Návštěva : 150 diváků

Sestava : Uchytil, Schneider J. (Oplt), Horák, Hajduk (Čmugr), Schneider O., Koukol, Altman (Šeliga), Dobeš, Knížek, Lukáč, Holešovský

Sestřih utkání

Fotky z utkání :

Travčice - Brná 4:0 (1:0)Milešov - Košťany 5:0 (1:0)Mojžíř - Velké Březno 0:3 (0:1)
Křešice - Pokratice 1:5 (1:1)Srbice - Libouchec 3:1 (2:0)Česká Kamenice - Střekov 5:4 (1:2)