Pokratice Šluknov

4:2 (4:0)

Pokratice - SK Plaston Šluknov

Jako již po druhé v této sezóně byl problém s hráči. Z různých důvodů nemohli Svačina, Stelmaščuk, Novotný, Zbončák J. a Zbončák D. Na lavičce byl pouze Horák Pavel s bolavým kolenem. Přesto Šluknov jel pro body, aby zůstal na dostřel prvním dvěma týmům tabulky.

Všechny bodové plány ovšem skončily již v prvním poločasu, když domácí trestali laciné chyby hostů. Již v 11. minutě překvapil Bednáře z úhlu z 20 metrů střelec domácích Koláček 1:0. Ve 26. minutě zvýšil po pěkném centru Bergmana znovu Koláček, tentokrát hlavou 2:0. Další laciný gól přidal Knop ve 31. minutě na 3:0 a aby toho nebylo málo, tak ve 41. minutě završil svůj výborný výkon i gólově Bergman 4:0. Poločasový výsledek neodpovídal předvedené hře, protože i Šluknov měl své šance, hlavně hlavička Dobeše volala po gólu.

Druhý poločas Šluknov z kopce přitlačil soupeře na svou půlku, ale na zvrat v utkání to bylo již pozdě. Přišli i spravedlivě dva góly. První dal v 75. mintuě po přihrávce Čurgaliho Hajduk 4:1 a druhou v 83. minutě po nahrávce Kirchnera Karpíšek 4:2. Domácí znejistěli, ale vítězství si již v klidu pohlídali.

Překvapivě ztratila i Roudnice B a tak se na čele odpoutali od ostatních hráči Modlan. V dalším utkání je nutné bodovat doma právě s druhou Roudnicí, jinak bude ztráta na čelo příliš velká. Doufáme ve velkou diváckou podporu. Utkání se hraje již od 14,30 hod!!!

Branky : Koláček 2, Knop, Bergman - Hajduk, Karpíšek

Rozhodčí : Sobek - Schwarz, Dušek
Návštěva : 100 diváků

Sestava : Bednář - Kirchner - Holešovský, Hlavsa, Jägr - Hajduk, Dobeš, Lehrl, Čurgali - Karpíšek, Nesterak
Střídal : Horák

11.minuta - domácí se ujímají vedení, prohráváme 1:0

26.minuta - domácí zvyšují na 2:0

31.minuta - domácí opět skórují, prohráváme 3:0

41.minuta - Pokratice už vedou 4:0

75.minuta - Jarda Hajduk snižuje na 4:1

83.minuta - David Karpíšek upravuje na konečných 4:2

sestřih několika dalších šancí

Fotky z utkání :

Jílové - Modlany 2:4 (2:3)České Kopisty - Březiny 1:1 (0:0)Libouchec - Mojžíř 1:1 (1:0)
Soběchleby - Přestanov 4:1 (3:1)Roudnice B - Milešov 0:1 (0:1)Junior Děčín - Rumburk 4:1 (3:0)