SK Plaston Šluknov - TJ Sokol Pokratice

Šluknov Pokratice

2:0 (2:0)

SK Plaston Šluknov - Pokratice

Šluknov již po druhé měl skoro celý tým pohromadě a chtěl potvrdit vítězství z minulého kola. Trenér překvapivě nenechal vítěznou sestavu, udělal dvě změny v sestavě a oba hráči se mu odvděčili dobrým výkonem.

Prvních patnáct minut utkání se hrálo na obou stranách bez velkých šancí, vypadalo to, že se mužstva seznamovala s těžkým terénem. Většinu utkání silně pršelo a tak byl terén čím dále tím více těžší. Přesto se hrál fotbal hodně po zemi a domácím často vycházeli pěkné kombinace. První branku dal jak jinak než překrásnou střelou Radek Vichterey, když brankář nestačil ani skočit 1-0. Šluknov si vytvářel stále větší tlak a i šance přicházely. Dvě největší neproměnil svojí slabší hlavou Kasal, Záruba přehodil brankáře ale vedle, Hajduk také v šanci dal vedle… Pojistit se vedení podařilo ještě do poločasu, když Kirchner přesně nahrál do druhé vlny Zárubovi, který placírkou nedal brankáři šanci 2-0.

Druhý poločas pokračoval Plaston v dobrém výkonu, ale své šance již nedokázal využít. Hajduk v čisté šanci dal znovu vedle, Mikulu a Moravce v jasné šanci vychytal brankář, Holešovský trefil z otočky jen tyč… Komplikace mohla přijít deset minut před koncem, když po chybě v obraně měl soupeř jasnou tutovku, ale Janda vytlačil střelu na břevno. Přes nevyužité šance proběhla velká děkovačka po utkání, protože tentokrát Šluknovu zápas vyšel i herně velmi dobře. Vítězství bylo určitě zasloužené, na vyložené šance to bylo 10-3 pro Šluknov.

V dalším utkání zajíždí Plaston na horkou půdu do Mojžíře, kde bývá velká divácká kulisa.

Branky : Vichterey, Záruba

Rozhodčí : Zvonař
ŽK 2-4, rohy 8-2, střely na bránu 7-4, mimo 12-1!, fauly 23-18!!!
Návštěva : 90 diváků

Sestava : Janda - Slanina, Holešovský, Jägr, Horák - Vichterey, Kasal, Lukáč, Záruba - Kirchner - Hajduk
Střídali : Mikula, Moravec, Šembera

Sestřih z utkání

Fotky z utkání :

Srbice - Česká Kamenice 4:1 (2:0)Travčice - Hrobce 2:1 (0:1)Velké Březno - Soběchleby 5:1 (2:1)
Libouchec - Křešice 1:2 (1:1)Jílové - Střekov 0:1 (0:0)Rumburk - Mojžíř 2:1 (1:1)