24. kolo - 4.května 2024 - I.A třída

TJ Sokol Pokratice - SK Šluknov

Pokratice Šluknov

3:2 (2:2)

Pro nás velmi důležitý zápas. Přestože jsme měli sérii šest zápasů bez prohry, tak body neztráceli ani ostatní týmy z první čtyřky a nedokázali jsme se přiblížit. Teď jsme konečně v přímém souboji mohli snížit náskok čtvrtých Pokratic, ale naopak v případě prohry odstup zvýšit. Takže jak se říká byl to souboj o šest bodů. Bohužel zrovna na tento zápas nám chybělo několik hráčů a několik bylo zraněných na půl. Do zápasu jsme vstoupili dobře, když jsme byli nebezpečnější a dali i první branku Bartošem. Domácí zvýšili aktivitu a bohužel jsme obdrželi dva slepené góly. Po té jsme měli dvě velké šance my, když Šimek nejprve trefil tyč a v další velké šanci přestřelil. Do poločasu jsme dokázali vyrovnat, když se prosadil Holešovský ml.

Do druhé půle místo zraněného Zabilky nastoupil na pomoc z béčka Šach, ale bohužel hned po třech minutách se i on vážně zranil a musela přijet sanitka. Přejeme brzké uzdravení kolena. Rozhodující gól jsme dostali po centru, když brankář Nejedlý neudržel míč a domácí hráč dorazil do branky. Bylo ještě hodně času na vyrovnání, ale již to bylo křečovité a nic se na stavu nezměnilo.

Určitě jsme minimálně na remízu v tomto utkání měli, o to více nás to mrzí. Sice je ve hře ještě hodně bodů, ale naše ztráta na první čtyřku je moc velká. V dalších utkáních určitě budeme chtít vyhrávat pro naše fans a naši radost. Chtěli jsme z důvodu derby pražských S přeložit čas dalšího utkání na 14.hodinu, ale Libouchec bohužel na to nepřistoupil. Přesto věříme, že nás přijdete podpořit v dalším utkání.

Branky : Kruncl Dominik (25'), Procházka Patrik (26'), Macel Jan (61') - Bartoš Josef (10'), Holešovský Antonín ml. (41')

Rozhodčí : Vlašič Miroslav - Jansa Patrik, Prágl Martin
ŽK : Procházka Patrik, Pohl Lukáš, Macel Jan - Halamka Jan, Holešovský Antonín st., Dvořák František
Návštěva : 100 diváků

Sestava Pokratic : Slanina Tomáš - Pohl Lukáš, Novák Martin, Procházka Patrik (81' Hejduk Ondřej), Janča Michal, Bader Daniel, Koláček Vít, Macel Jan (90+7' Šonda František), Dufek Ondřej, Kruncl Dominik, Vlašič Michal (50' Kyzlík Luboš)

Sestava Šluknova : Nejedlý Jiří - Halamka Jan, Holešovský Antonín, Dvořák František, Bartoš Josef, Čurgali Ladislav ml., Dobeš Jakub (81' Palka Antonín), Holešovský Antonín ml. (90+3' Čurgali Ladislav st.), Hlávka Lukáš, Šimek Jan, Zabilka Daniel (46' Šach Jan, 52' Hemerka René)

Sestřih branek

Lovosice - Ervěnice 8 : 2 (4:1) Rumburk - Bílina 0 : 5 (0:3) Nové Sedlo - Spořice 4 : 6 (4:0)
Dobroměřice - Mojžíř 9 : 1 (2:1) Dušníky - Junior Děčín 1 : 2 (1:1) Strupčice - Roudnice n./L. 3 : 4 (0:2)
Libouchec - Horní Jiřetín 2 : 1 (0:0)