SK Plaston Šluknov - FK Jiskra Velké Březno

Šluknov Velké Březno

8:0 (2:0)

Další kanonáda v podání našeho týmu

Toto utkání jsme ani lépe nemohli začít, hned v první minutě jsme využili chybu v rozehrávce soupeře ve středu hřiště z rychlé pěkné akce jsme šli do vedení. v dalších minutách jsme kombinovali a byli více na balonu na hřišti soupeře. Z toho vyplynula i druhá branka po pěkné akci do prázdné brány. Soupeř si vypracoval nějaké náznaky a jednu větší šanci a po jedné tečované střele nastřel tyč.

Ve druhém poločase začal soupeř o něco lépe a chtěl zdramatizovat utkání. Dostal se opět do vyložené šance, ale opět nedokázal proměnit. Dalších minutách jsme se naopak dostali mi do několika šancí a ty jsme také dokázali využít. Soupeř měl pak již pouze další dva slibné přímé kopy a opět nastřelil pouze tyč. Zbytek zápasu byl jasně v naší režii a postupně jsme přidali další goly.

Po zápase vládne spokojenost atraktivní utkání pro diváky, pěkné akce, hodně golů a další vítězství. Teď vás chceme pozvat na středeční rozlučku s touto sezonou. Od 17:30 se hraje derby proti Jiříkovu a bude předávání Poháru pro vítěze 1.B třídy.

Branky : Mikula Emil (2', 84', 90'), Mládek Jiří (21', 59'), Čurgali Jakub (68'), Švec Jakub (72'), Čurgali Ladislav ml. (89')

Rozhodčí : Oborník Jaroslav - Sabo Miroslav, Červený Tomáš
ŽK : Schneider Ondřej, Holešovský Antonín, Lukáč Robert - Berjak Michal, Židek Richard
Návštěva : 150 diváků

Sestava Šluknova : Čurgali Ladislav - Mikula Emil, Dobeš Jakub, Schneider Ondřej (68' Švec Jakub), Čurgali Jakub, Svoboda Pavel, Lukáč Robert (46' Didi Radek), Mládek Jiří, Holešovský Antonín, Zabilka Daniel, Knížek Tomáš

Sestava Velkého Března : Ondrka Jiří - Říha Matěj, Neuman Václav, Berjak Michal, Pták Jan, Valenta Miloslav, Židek Richard, Radla Miroslav, Svoboda Matěj (77' Tichý Daniel), Pták Matěj (29' Novák Petr), Barth Martin

( Ladislav Čurgali )

Video z utkání :

Sestřih utkání

Svádov Olšinky - Chlumec 3 : 6 (3:4) Chabařovice - Unčín 4 : 4 (1:1) PK 4:5Dubí - Jiříkov 3 : 1 (1:0)
Union Děčín - Meziboří 1 : 4 (0:2) Hostovice - Březiny 5 : 4 (3:2) Trmice - Dobkovice 2 : 12 (0:7)