SK Plaston Šluknov - FK Jiskra Velké Březno

Šluknov Velké Březno

1:1 (1:1)

SK Plaston Šluknov - Velké Březno

Šluknov přivítal v dohrávce podzimní soutěže poslední Velké Březno a po minulé vítězné euforii všichni čekali velký brankostroj. Ten ovšem nepřišel.

Hned v úvodu měli hosté obrovskou šanci, ale ani nadvakrát útočník nedopravil míč do sítě, když jednou pomohla domácím tyč. Šluknov byl hodně překvapený aktivitou hostů, nedařilo se přesně na těžkém terénu kombinovat a v soubojích byli hosté hodně důrazní. Domácí si vytvořili čtyři velmi slušné přímé kopy v blízkosti branky, ale ani jednou se nepodařilo trefit branku. Do vedení se dostal přesto Šluknov ve 30.minutě,když po křížném pasu Dvořáka překvapil všechny včetně brankáře tvrdou hlavičkou z hranice velkého vápna Čurgali 1:0. Ani gól ovšem nedostal domácí na koně a hosté nadále hrozili. Těsně před poločasem po rohovém kopu bojující hosté hlavičkou vyrovnali na 1:1.

Druhý poločas se očekávalo probuzení a tlak domácích, s postupem času se i zvyšovala převaha, ale vše bylo nadále hodně kostrbaté bez nápadu a pohledné kombinace. Přesto mohl Šluknov vyhrát, když se ve velké šanci před brankářem objevil Očipka, ale brankář ho vychytal.

Ohlasy po utkání :

Zeptali jsme se tentokrát i hlavního rozhodčího. Jak hodnotíte dnešní utkání ?
Materna - Těžký terén, nevyužité šance na obou stranách, remíza spravedlivá.

Dáme prostor v rozhovoru i ženám. Jak se vám líbili vaši partneři na hřišti?

Svačinová Radka - Řekla bych, že hráči po sobotní výhře trochu podcenili soupeře, jelikož je poslední v tabulce. Neproměněné šance byly osudné, ale remíza je stále lepší než prohra. Vašek nastoupil i po zranění a odložil doma sádru, aby dohrál i poslední zápas. Za to ho obdivuji.

Mullerová Martina (Stelmaščuková) - Zápas byl zajímavý, jen je škoda těch šancí, co jsme měli. Myslím, že jsme dnes měli vyhrát. Jinak Radek se mi na hřišti líbí pořád, jen škoda, že dnes střídal.

Sestava : Bednář - Svačina - Dvořák, Novotný, Čurgali - Stelmaščuk, Dobeš, Kirchner, Zbončák David - Diviš, Očipka
Střídali : Záruba, Čech, Holešovský