FK Jiskra Velké Březno - SK Plaston Šluknov

Velké Březno Šluknov

4:0 (1:0)

Velké Březno - SK Plaston Šluknov

Velké Březno se na domácím hřišti představilo ve velmi dobrém světle. Největší předností jejich hráčů byl důraz v osobních soubojích, rychlý přechod do útoku a minimální množství chyb. Prvních 20.min naši hráči hráli velice dobře. První naše chyba přišla ve 23.min, branka z toho sice nebyla, ale naši hráči zbytečně znervózněli. Hra se poté více přenesla na naši polovinu hřiště. Brankáře domácích jsme ohrozili jen jednou, a to z přímého kopu ve 37.min. Naopak ve 43.min jsme nechali domácího hráče lehce proniknout do pokutového území a po jeho přihrávce nebyl problém pro volného hráče dát branku na 1 : 0.
V úvodu II. poločasu jsme při útočné akci zbytečně ztratili míč a po následných chybách jsme inkasovali na 2 : 0. To běžela 49.min, útoky se sice střídaly na obou stranách. Fotbal to byl rychlý a pohledný. Rozdíl při zakončování byl ale značný. My jsme ve II. Poločase branku domácích neohrozili. V 55.min po samostatné akci a důrazu v zakončení jsme prohrávali 3 : 0. V 83.min jsme po podobné akci inkasovali znovu 4 : 0.
Na hřišti to sice nevypadalo tak, jak nakonec vypadal výsledek. Porážka byla možná krutá, ale zasloužená. Další zápasy máme před sebou a pokud se z takových poučíme, máme šanci se jen zlepšovat.

Branky : Pošík, Šťastný, Spálenka, Vosika

Rozhodčí : Šefčík (ŽK 5:3)
Návštěva : 100 diváků

Sestava : Janda R. – Jírův, Holešovský, Hlavsa, Svačina – Stelmaščuk, Kirchner, Dostál, Plachý – Blažek, Čurgali.
Střídali : Kopčan, Dušík a Kott.

( )

Česká Kamenice - Ludvíkovice 2:1 (2:0)Milešov - Chlumec 1:1 (0:1)Rumburk - Štětí B 7:0 (3:0)
Trmice - Všebořice 1:1 (1:1)Pokratice - Bezděkov 2:2 (1:0)Straškov - Jílové 0:2 (0:0)