SK Plaston Šluknov - TJ Sokol Straškov-Vodochody

Šluknov Straškov-Vodochody

1:0 (1:0)

SK Plaston Šluknov - Straškov

Soupeř pro nás byl velkou neznámou. Úvod ale našemu mužstvu vyšel. V 6.min se uvolnil z pravé strany Plachý a jeho přihrávka se nedala neproměnit Blažkem na 1:0. Ale další minuty ukázaly, že nebude zdaleka tak jednoduché zvítězit. Našim hráčům se chvílemi přestávalo dařit a zbytečně jsme znervózněli. Štěstí, že ani hostům se zakončení nedařilo. Také proto naše dvě hrubé chyby ve 30.min a 35.min nepotrestali brankou. A protože i našim šancím chybělo přesnější zakončení, odcházeli jsme do šaten spokojeni s jednobrankovým náskokem. Náš výkon ale za výsledkem trochu pokulhával.
I prvních deset minut II.poločasu nebyl z naší strany příliš herně vydařený. Oživení přinesla až 56.min . Jírův ideálně nahrál Blažkovi, ten z výhodné pozice přestřelil. Následovalo několik pěkných akcí z naší strany, ale bez brankového zakončení. Hosté naši branku příliš neohrožovali. Škoda, že zlepšený výkon ve II.poločase nepřinesl více branek v síti soupeře. Naše vítězství bylo zcela zasloužené a cenné.

Branka : Blažek

Rozhodčí : Vaněk

Sestava : Janda R. - Jírův, Holešovský, Hlavsa, Svačina - Kopčan, Kirchner, Stelmaščuk, Dostál - Blažek, Plachý
Střídali : Čurgali, Dušík a Kott

( )

Jílové - Pokratice 0:4 (0:1)Bezděkov - Trmice 1:1 (1:1)Všebořice - Rumburk 3:3 (1:2)
Štětí B - Milešov 0:4 (0:2)Chlumec - Česká Kamenice 2:2 (0:0)Ludvíkovice - Velké Březno 2:3 (2:3)