FK Jiskra Velké Březno - SK Plaston Šluknov

Velké Březno Šluknov

2:0 (1:0)

Velké Březno - SK Plaston Šluknov

Utkání se nám vůbec nepovedlo. Již ve 3.minutě jsme dostali velmi laciný gól. Utkání bylo ve vedru vyrovnané s velkým množstvím zbytečných ztrát míče na naší straně. To nás stálo hodně sil a neměli jsme dostatek energie ve chvílích, kdy to bylo potřeba. Největší naší šanci měl v první půli Horák, ale v dobré pozici vystřelil vedle.

Druhý poločas jsme se snažili o vyrovnání, měli jsme i více šancí, než v první půli, ale ani Zounar, ani Horák a ani Holešovský nedokázali branku vstřelit. Domácí pojistili své vedení a zaslouženě vyhráli.

Rozjezd sezóny se nám vůbec nepovedl, v prním utkání jsme ztratili výhru v poslední možné chvíli a teď jsme prohráli s hratelným soupeřem. Na domáčí utkání s Mojžířem je potřeba co nejlépe se připravit a vydřít vítězství. Zveme diváky a prosíme o podporu.

Branky : Borovec 2

Rozhodčí : Spišák - Bláha, Svoboda
Ž : Králíček, Pošík - Schneider J., Chlan
Návštěva : 50 diváků

sestava domácích : Ondrka - Neuman, Pechánek (46' Cimpl), Valenta, Borovec, Králíček, Barvínek, Pošík (87' Netymach), Demčenko (69' Vojtěch), Konrád, Maturkanič (67' Bubla)

Sestava hostů : Jenka - Schneider J. (76' Čmugr), Lukáč, Holešovský, Koukol, Zounar, Šembera, Chlan, Horák, Blaho (57' Schneider O.), Altman (85' Čurgali)

Fotky z utkání :

Pokratice - Rumburk 2:0 (2:0)Velký Šenov - Junior Děčín 4:1 (3:0)Mojžíř - Brná 2:3 (2:1)
Křešice - Hostovice 3:6 (2:2)Lovosice B - Libouchec 4:0 (2:0)Česká Kamenice - Jílové 0:4 (0:3)