SK Dobkovice - SK Plaston Šluknov

Dobkovice Šluknov

3:5 (1:0)

Áčko tři zápasy před koncem potvrdilo postup do I.A třídy

V sobotu byla šance udělat pomyslný poslední krok k postupu, proto jsme chtěli brzy vstřelit gol a v klidu si pohlídat postup.

Do zápasu jsme vstoupili v dobrém tempu, vypracovali jsme si několik velkých šancí, bohužel se nám nedařilo správně řešit tyto situace. A za to jsme byli potrestáni. Ve 35. minutě proměnili domácí pokutový kop.

Po změně stran jsme ještě přidali a dali jme v 53. minutě vyrovnávací branku. To nás nakoplo a v za deset min jsme vstřelili branku další. Bohužel jsme, ale vedení neudrželi a dostali jsme dva slepené goly a tak jsme opět prohrávali. Naštěstí naše snaha urvat postup už dnes byla velká. A tak se nám podařilo skore otočit a odvezli jsme si zasloužené vítězství.

Velice náročný zápas, bylo velké horko a zápas neprobíhal dle našich představ museli jsme 2x otáčet. Proto si ceníme, že jsme to zvládli. A můžeme tak slavit zasloužený postup. Do příště si musíme klást větší důraz při zakončení. Vypracujeme si velké množství šancí, ale bohužel nám to tam teď příliš nepadá.

Branky : Kutzler David (36'), Popčák Martin (70'), Dyrynk Tomáš ( 72') - Dobeš Jakub (53', 84', 90'), Mikula Emil (64'), Hajduk Jaroslav (77')

Rozhodčí : Sitarčík Peter - Maleček Martin, Novotný Jaromír
ŽK : Šmalcl Jakub - Mikula Emil, Holešovský Antonín, Svoboda Pavel
Návštěva : 100 diváků

Dobkovic : Tomáš Marek - Štol Radek, Doksanský Pavel, Šmalcl Jakub, Příhonský Daniel, Dyrynk Tomáš, Kutzler David, Dyrynk Jaromír, Línek Ondřej (85' Petrů Nikolas), Popčák Martin (85' Šulc Dominik), Štol Michal

Sestava Šluknova : Čurgali Ladislav - Mikula Emil, Dobeš Jakub, Záruba Patrik (46' Švec Jakub), Schneider Ondřej, Čurgali Jakub, Svoboda Pavel (86' Altman Tomáš), Lukáč Robert, Mládek Jiří, Hajduk Jaroslav (80' Zabilka Daniel), Holešovský Antonín

Chabařovice - Union Děčín 1 : 3 (1:0) Jiříkov - Trmice 13 : 0 (6:0) Chlumec - Dubí 8 : 0 (7:0)
Unčín - Velké Březno 1 : 1 (1:1) PK 4:2Březiny - Svádov Olšinky 1 : 4 (0:1) Meziboří - Hostovice 3 : 0 (1:0)