SK Dobkovice - SK Plaston Šluknov

Dobkovice Šluknov

5:3 (1:0)

Opět jsme hráli v brance s hráčem z pole

V utkání jsme třikrát tahali za kratší konec a třikrát se nám podařilo vyrovnat. Po třetí deset minut před koncem. Mužstvo chtělo za každou cenu získat tři body a tak nadále útočilo. Bohužel to dopadlo opačně, když domácí v 90.minutě dvakrát skórovali. Trenér byl s výkonem mužstva spokojen. Škoda, že pro zranění chyběl brankář Ticháček, musel být v brance hráč Dvořák. Co se dalo pochytal, ovšem s klasickým brankářem by to možná dopadlo jinak.

Branky : Šmalcl Jakub 2, Štol Michal, Štol Radek, Kutzler - Mikula 2, Hajduk

Rozhodčí : Buřil - Toráč, Holec
ŽK : Doubek, Šmalcl, Dyrynk, Kutzler - Knížek
Návštěva : 80 diváků

Sestava Dobkovic : Vlk - Veselý, Dyrynk, Doubek, Línek, Kutzler, Šmalcl, Příhonský, Štol Michal (77' Popescu), Štol Radek, Popčák

Sestava Šluknova : Dvořák - Schneider, Čurgali Jakub, Holešovský, Mládek (73' Kirchner), Mikula, Knížek (79' Brda), Hajduk, Zabilka, Hák, Svoboda Pavel

Chabařovice - Březiny 3 : 0 (1:0) Chuderov - Svádov Olšinky 4 : 2 (1:2) Jiříkov - Trmice 3 : 1 (1:1)
Chlumec - Union Děčín 2 : 5 (1:3) Hostovice - Horní Podluží 10 : 2 (7:0) Heřmanov - Přestanov 3 : 5 (0:4)