SK Plaston Šluknov - FK Chuderov

Šluknov Chuderov

3:3 (2:1) PK 4:3

I v deseti jsme vybojovali dva body

Před plnou tribunou za teplého počasí jsme vstoupili do utkání skvěle. v První pětiminutovce jsme vstřelili dvě krásné branky, když u obou asistoval Schneider. Tu první zakončil Hajduk a druhou Mikula. Soupeř dokazoval také svou kvalitu, ale uzdravený Ticháček naše mužstvo podržel. I my jsme mohli do poločasu navýšit skóre, ale Čurgaliho střela skončila na tyči, Schneidera střelu zlikvidoval brankář a při největší šanci dorážku Schneidera z malého vápna srazil na roh obránce hostů. Kaňku na první půli byl obdržený gól z rohového kopu ve 45.minutě. První půle byla reklamou na fotbal. Mnoho šancí, skvělá kulisa, nemělo to chybu.

I druhý poločas začal pro nás skvěle, když si Čurgali narazil s Mikulou, byl u míče dříve jak brankář a ve skluzu ho přehodil. Hosté byli nervózní a vše nám hrálo do karet. Bohužel po tvrdém faulu oceněném žlutou kartou Knížek neudržel nervy, oplácel a dostal rovnou červenou. To byl pro nás šok a než jsme se stihli oklepat, tak jsme dostali dvě branky a bylo vyrovnáno. Od té doby již hra nebyla moc divácky atraktivní. Hosté drželi míč a my jsme hráli v bloku na naší půlce. Přesto jsme v závěru mohli vstřelit branku. Nakonec jsme se museli spokojit s remízou a o bodu navíc rozhodly penalty. Všichni naši střelci uspěli a Ticháček dokázal jednu chytit. Po utkání proběhla tradiční děkovačka diváci odcházeli spokojeni.

Branky : Hajduk, Mikula, Jakub Čurgali - Zvonek, Řezníček, Gabriel

Rozhodčí : Šimeček - Jirsák, Hejl
ŽK :Hák - Řezníček, Rohlík Michal, Soukup; ČK : Knížek - 0
Návštěva : 180 diváků

Sestava Šluknova : Ticháček - Schneider, Čurgali Jakub, Holešovský, Mikula, Knížek, Hajduk (66' Richter), Zabilka, Hák, Kirchner (66' Švec), Dvořák

Sestava Chuderova : Bakiu - Protschke (57' Kuna), Moučka, Rohlík Jan, Rohlík Michal, Elmerich (77' Nývlt), Soukup, Vosyka, Zvonek, Řezníček, Gabriel

Sestřih utkání

Přestanov - Dobkovice 0 : 7 (0:2) Svádov Olšinky - Jiříkov 4 : 2 (2:2) Trmice - Chlumec 9 : 1 (4:0)
Union Děčín - Hostovice 0 : 1 (0:0) Horní Podluží - Březiny 0 : 6 (0:2) Heřmanov - Chabařovice 1 : 4 (1:2)