FK Český lev Těchlovice - SK Plaston Šluknov B

Těchlovice Šluknov B

4:2 (3:1)

Těchlovice - SK Plaston Šluknov B

V Těchlovicích se nám již delší dobu nedaří a tak jsme v tomto utkání 8. kolo chtěli tuto bilanci změnit. Průběh utkání však nevyšel dle našich představ a tak jsme opět odjížděli bez bodu.

Už od počátku domácí ukazovali, že jejich síla je v dobrém držení míče a kombinační hře. Domácí nás drželi pod mírným tlakem, ale skóre utkání jsme otevřeli my. Lukáš Šembera v 5. minutě dobře prošel hřištěm a jeho průnik byl zastaven až faulem na hranici pokutového území. Přímý kop potom pěknou a umístěnou střelou proměnil Emil Mikula 0:1. Byl to pro nás slibný začátek, ale domácí se s tímto stavem nechtěli smířit. V 10. minutě po faulu našeho gólmana kopali domácí pokutový kop, ale Tomáš Uchytil svojí předchozí chybu napravil a střelu chytil. V 19. minutě se již domácím povedlo vyrovnat, když dlouhý centr zužitkoval hlavou Trlica L. 1:1. Do vedení se potom domácí dostali v 37. minutě, kdy využili našeho špatného vystavení do ofsajdu a bez problému nikým neobtěžován zakončil domácí Kohout na 2:1. Tomuto gólu sice předcházel jasný faul na Emila Mikulu, který se mohl dostat do zajímavé pozice, ale naši zbytečně přestali hrát. O dvě minuty později v 39. minutě zase domácí využili špatného vyběhnutí našeho gólmana a těchlovický Čámra zvýšil vedení na 3:1.

Druhý poločas jsme začali lépe my, již v 50. minutě Pavel Suk snížil na 3:2 a tento gól nám opět přinesl naději. Hned po tomto gólu jsme si vypracovali dvě další šance, ale bez gólového efektu. V této fázi hry jsme se zlepšili a domácí mírně přehrávali. Uklidnění domácích pak přišlo v 70. minutě, kdy jsme selhali v obranné činnosti a domácí Kohout toho využil na vstřelení gólu 4:2. Tento stav potom vydržel až do konce utkání, i když oba soupeři měli ještě šance na skórování.

První poločas jsme nehráli dobře a domácí si bez problémů vytvořili náskok před druhou polovinou hry. Druhý poločas jsme sice již hráli lépe, ale na obrat v utkání to nestačilo a tak domácí zaslouženě vyhráli. Našim nejlepším hráčem utkání byl Lukáš Šembera.

Branky : Kohout 2, Trlica, Čámra - Suk, Mikula

Rozhodčí : Procházka - Simmer, Havran
ŽK : Hromádko, Dusil, Veselý - Uchytil, Dvořák, Šembera, Čurgali
Návštěva : 80 diváků

Sestava : Uchytil – Šeliga, Kulhavý, Sklenička, Dvořák – Suk (67´. Knížek), Čurgali, Šembera, Chadima – Sokol, Mikula (87´. Koukol)

( Milan Brynda )

Sestřih z utkání

Malšovice - Heřmanov 3:3 (1:1)Staré Křečany - Markvartice 0:0 Chřibská - Mikulášovice 1:4 (1:1)
Jiříkov - Krásná Lípa 4:3 (1:3)Boletice - Dobkovice 4:0 (3:0)Union Děčín - Jiřetín pod Jedlovou 4:4 (2:3)