SK Plaston Šluknov B - FK Chřibská

Šluknov B Chřibská

7:2 (2:1)

SK Plaston Šluknov B - Chřibská

V minulé sezóně jsme mužstvo Chřibské ani jednou neporazili a tak jsme k tomuto utkání přistupovali s respektem.

První poločas se hrál vyrovnaný fotbal a oba soupeři si vytvořili řadu šancí na skórování. Hosté se mohli ujmout vedení již ve 3. minutě, ale svojí šanci nevyužili. Ve 13. minutě Jarda Kulhavý dlouhým pasem našel Václava Fišera a ten hlavou poslal míč za záda brankáře hostí Vindiše 1:0. Hned v zápětí mohl přidat gól Karel Kirchberger. Hosté srovnali v 18. minutě, kdy z minimálně 30 metrů krásnou střelou skóroval Nepovím 1:1. Za dvě minuty jsme ale opět vedli, kdy ve spolupráci s Miroslavem Koukolem zakončoval do sítě Karel Kirchberger 2:1. I když si obě mužstva vypracovala ještě pár šancí, tak do šaten se šlo za tohoto stavu.

Druhý poločas jsme začali lépe my, již ve 48. minutě si sám Karel Kirchberger vypracoval šanci, ale neproměnil. O dvě minuty později vstřelila Chřibská gól, ale ten nebyl uznán pro faul na našeho gólmana Tomáše Uchytila. 51. minuta přinesla rozruch na hřišti, kdy do šaten putoval za vzájemnou potyčku náš Václav Fišer a Stárek Martin v dresu Chřibské. Hra 10 na 10 nám „sedla“ víc než hostům a tak jsme postupně začali hosty přehrávat a střílet góly. V 54. minutě se proti brance hostí rozjel „kombajn“ Pavel Suk a hrnul před sebou vše co mu stálo v cestě, jeho zakončení však skončilo na tyči branky. Střelecké hody pak otevřel v 60. minutě Lukáš Šembera, kdy výstavní střelou upravil na 3:1 a přinesl uklidnění do našich řad. V 70. minutě z přímáku zvýšil Jarábek D. 4:1. Na 5:1 zvyšoval v 72. minutě opět Lukáš Šembera. O minutu později jsme se radovali opět, kdy na 6:1 zvýšil Karel Kirchberger. Hosté potom z pokutového kopu snížili na 6:2 (Makyš). Poslední slovo jsme však měli opět my a opět Karel Kirchberger, který dovršil svůj hatrick a upravil na konečných 7:2.

S výsledkem můžeme být spokojení. První poločas to však na takový výsledek nevypadalo. Až druhý poločas rozhodl o naší vysoké výhře. Nejlepším hráčem bylo celé mužstvo…

Branky : Kirchberger 3, Šembera 2, Fišer, Jarábek - Makyš, Nepovím

Rozhodčí : Křížek - Hrubý, Böhm
ČK : Fišer - Stárek
Návštěva : 80 diváků

Sestava : Uchytil – Suk, Kulhavý (67´. Jarábek D.), Sklenička, Dvořák – Chadima (80´. Knížek), Šembera, Fišer, Beneš – Kirchberger, Koukol (58´. Čurgali)
Náhradník : Šeliga

( Milan Brynda )

Sestřih z utkání.

Boletice - Malšovice 4:2 (2:0)Dobkovice - Jiříkov 2:4 (1:1)Krásná Lípa - Těchlovice 5:1 (1:1)
Mikulášovice - Staré Křečany 8:0 (1:0)Markvartice - Union Děčín 3:1 (0:1)Jiřetín pod Jedlovou - Heřmanov 1:1 (0:1)