SK Plaston Šluknov B - FK Chřibská

Šluknov B Chřibská

0:2 (0:1)

SK Plaston Šluknov B - Chřibská

Po vyhraném utkání v Markvarticích jsme si na domácí utkání s Chřibskou věřili a možná, že jsme i toto utkání trochu podcenili. V tomto utkání jsme předvedli nejhorší výkon v tomto roce a po zásluze jsme prohráli.

První minuty sice patřily nám, ale rychle jsme o mírnou převahu přišli. Ve 12. minutě Míra Koukol orazítkoval tyč a to bylo z naší strany v prvním poločase vše! Hosté se začali prosazovat a zahrozili několika brejky. Vyloženě jsme čekali, až nějaká ta samostatná akce hostům vyjde. To se stalo v 27. minutě, kdy se dobře uvolnil Roman Makyš a poslal hosty do vedení 0:1. Hosté se i nadále lépe pohybovali a nic se nám nedařilo. Do konce poločasu jsme nic nevymysleli a hosté si vedení v pohodě uhájili.

V druhém poločasu jsme věřili, že se zvedneme a zápas otočíme. To se však nestalo, a naše trápení se prohlubovalo. Kazili jsme přihrávky a vlastně všechno. Hosté byli vždy dva kroky před námi. V 83. minutě zůročili svojí převahu v druhý gól, který vstřelil Nepovím 0:2. Zápas jsme pak ukončili snad jedinou prudkou střelou za utkání, kterou nad branku v 91. minutě vyslal David Kramer.

V tomto utkání jsme podali výkon hluboko pod naše schopnosti. Hosté hráli dobře a plně si výhru zasloužili..

Branky : Makyš R., Nepovím

Rozhodčí : Procházka - Marýzek, Drobeček
ŽK : Dvořák, Jírův - Makyš Ondřej, Stárek, Vajdjak
Návštěva : 80 diváků

Sestava : Mikula – Kulhavý, Schneider, Vyšohlíd, Horák – Morkus (58.´Jirův), Dvořák, Kramer D., Svoboda – Koukol (36.´ Čurgali), Jarábek
Náhradník : Kramer L.

( Milan Brynda )

Fotky z utkání :

Malšovice - Union Děčín 1:4 (0:2)Krásná Lípa - Velký Šenov 5:2 (3:0)Mikulášovice - Markvartice 3:0 (0:0)
Těchlovice - Heřmanov 1:3 (0:2)Jiřetín pod Jedlovou - Boletice 5:2 (3:2)