SK Plaston Šluknov B - FK Český lev Těchlovice

Šluknov B Těchlovice

1:6 (1:3)

SK Plaston Šluknov B - Těchlovice

V tomto posledním utkání ročníku 2007-08 šlo hostům ještě o možný postup do 1.B třídy a ztráta dvou bodů na první Františkov mohly Těchlovice dohnat pouze vítězstvím.

Těchlovice si od prvních minut udržovaly mírnou převahu, ale obě strany hrály poměrně pohledný fotbal. První šanci si hosté vypracovali díky přímému kopu ve 14. minutě, kdy střela jenom těsně minula naší branku. V další minutě jsme měli brankovou příležitost i my, kdy zabojoval Čech a poslal přihrávku před branku Těchlovic, ale nikdo nestačil míč dorazit. V 16. minutě nás od prvního gólu zachránil Svačina, který v poslední chvíli vykopl míč z brankové čáry. Ve 25. minutě hosté rozehráli rohový kop a kombinační akci Trlica L. zahájil svůj hattrick 0:1. Ve 32. minutě nás opět hosté přehrají v naší obraně a Trlica L. zvýšil na 0:2. Po této brance útočná snaha hostí opadne a naši toho využívají v 36. minutě, kdy po přímém kopu Navrátila využil zmatku před brankou Těchlovic Vyšohlíd a zkorigoval skóre na 1:2. Po tomto gólu jsme byli aktivnější a měli jsme na srovnání stavu. Našemu snažení však udělal konec ve 43. minutě opět Trlica L., kterého jsme nepokryli a ten upravil na 1:3.

V druhém poločase již hosté hráli v pohodě a vyčkávali na naší chybu. Ta přichází v 62. minutě, kdy přihrávka směřuje na volného Ernekera a ten zkušeně zvyšuje na 1:4. V tuto chvíli už bylo o výsledku rozhodnuto. V 76. minutě nám svitne naděje na korekci nepříznivého stavu. Martin Navrátil si vypracoval šanci a byl faulován v pokutovém území a sám se ujal kopání penalty. Brankář mu však penaltu vyrazil a následná dorážka šla nad břevno branky. V těchto minutách nehrajeme špatně, ale hosté nás do vážnější šance již nepustí. Naopak v 84. minutě po faulu našeho gólmana kope hráč hostí Cempírek penaltu a zvyšuje na 1:5. Dost krutou prohru potom ještě v 89. minutě potvrzuje Vejražka, který osamoceně před naší brankou zvyšuje na 1:6.

Naši v tomto utkání dopláceli na zbytečné chyby v obraně. Nepřesné přihrávky srážely náš výkon a když se ještě k tomu přidá absence střelby je s toho takový výsledek… V tomto utkání jsme již byli v II. třídě zachráněni a hostům ani tato vysoká výhra postup zřejmě nepřinesla. Je konec sezóny a je potřeba přemýšlet o sezóně příští a bude na nás, aby nebyla již tak mizerná jako tahle.

Branky : Vyšohlíd - Trlica L. 3, Erneker, Cempírek, Vejražka

Rozhodčí : Červený - Pöschko, Brondoš
ŽK : Uchytil, Koukol, Rychtařík - Fryc, Mužík
Návštěva : 50 diváků

Sestava : Uchytil - Schneider, Svačina, Novotný, Koukol - Čech, Žemla, Navrátil M., Rychtařík - Vyšohlíd, Dvořák
Náhradník : Moravec

( Milan Brynda )

Markvartice - Velký Šenov 6:1 (2:0)Jiříkov - Františkov 1:1 (1:1)Benešov n./Pl. - Velká Bukovina 2:1 (1:1)
Dolní Poustevna - START Děčín 3:0 (3:0)Mikulášovice - FC Děčín 4:1 (2:1)Malšovice - Staré Křečany 4:1 (1:0)