SK Plaston Šluknov - SK Velký Šenov

Šluknov Velký Šenov

4:2 (1:0)

SK PLaston Šluknov - SK Velký Šenov

V prvních patnácti minutách byla hra vyrovnaná. Po té měli domácí mírnou převahu, vytvořili si několik brankových příležitostí, ale v zakončení jim chyběl větší přehled a klid. Branky se domácí dočkali ve 33. minutě, kdy přímo z rohového kopu otevřel skóre Čech 1:0. Hosté několikrát zahrozili z rychlých protiútoků, ale domácí i když někdy se štěstím odolali.

Vstup do druhého poločasu měli domácí velmi dobrý a už ve 48. minutě po přihrání Moravce Galbavý zvýšil na 2:0. V 50. minutě opět Galbavý po přihrávce od Čambala zvýšil na 3:0. Zdálo se že utkání je rozhodnuto, ale v 55. minutě po rychlém protiútoku a faulu domácích, hosté z penalty snížili na 3:1. Hned vzápětí v 57. minutě Moravec přihrál Macákovi a ten za pomoci hostujících obránců upravil na 4:1. V 60. minutě po kopu z rohu a nedůrazu domácích hosté snížili na 4:2. Až do konce utkání byli domácí lepším mužstvem, vytvořili si ještě několik velmi dobrých příležitostí, ale už nic neproměnili. V tomto utkání podali naši hráči v prvním poločase jen průměrný výkon, ve druhém se zlepšili a naprosto zaslouženě zvítězili. I přes vítězství je ve hře našich hráčů ještě hodně nedostatků, které je potřeba odstranit. V soutěži budou ještě lepší mužstva než byl dnešní soupeř.

.

Branky : Galbavý 2, Čech, Macák - Staněk (PK), Snášel

Rozhodčí : Koros

Sestava : Uchytil - Hnilica, Bršlica, Kysela, Štefan ( 46. Macák, 80. Novák ) - Miko, Rychtařík, Čech - Moravec - Galbavý, Čambal
Připraveni : Ciper, Razák

Spartak MIKOV Mikulášovice - FK Malšovice 19:3 (7:2)SK Skloluxus Lipová - Benar Benešov n./Pl. 1:3 (1:0)SK Březiny - FK Řezus Děčín 2:2 (1:1)
UNION Děčín - FC Jiskra Modrá 5:1 (1:1)