SK Plaston Šluknov - SK Velký Šenov

Šluknov Velký Šenov

4:0 (3:0)

SK Plaston Šluknov - Velký Šenov

Od prvních minut utkání byli naši lepším mužstvem, měli stálou převahu a dařilo se jim i v zakončení. V 10. minutě dal naši první branku Moravec když zužitkoval pěknou přihrávku od Čecha - 1:0. Hosté se sice snažili, zahrozili z několika rychlých protiútoků, ale naši hráli soustředěně a nedovolili hostům skórovat. Ve 25. minutě Galbavý pěkným centrem našel Moravce a ten zvýšil na 2:0. Ve 45. minutě skóroval opět Moravec, když zužitkoval dlouhou přihrávku od Hrobára - 3:0.

Ve druhém poločase naše převaha pokračovala a v 51. minutě završil svůj skvělý výkon Moravec, když po přihrávce od Hrobára dal svoji čtvrtou branku a upravil na 4:0.V 59. minutě zaúřadoval rozhodčí a naprosto nesmyslně vyloučil našeho Koukola. Náš tým i v deseti byl lepším mužstvem, vytvářel si šance, ale už žádnou neproměnil. Hosté se snažili o vstřelení branky, ale nastřelili jen tyč domácí branky.

V tomto utkání podali naši hráči dobrý výkon a konečně se prosadili i střelecky. Do dalších utkání si hráči musí uvědomit, že se střetnou s ještě lepšími mužstvy než byl dnešní soupeř.

Branky : Moravec 4

Sestava : Dobeš - Bršlica, Hrobár, Jánoš - Koukol - Šopov ( 58.Sivák), Kafka, Čech - Galbavý (81.Adámek) - Moravec, Čambal

Dolní Poustevna - Neštěmice B 1:5 (0:3)Štětí - Duchcov 3:1 (1:1)Březiny - Křešice 7:1 (3:0)
Libochovice - Brozany 1:0 (0:0)Lovosice - Straškov 4:1 (0:0)Chlumec - Trmice 4:1 (2:1)