SK Plaston Šluknov - SK Velký Šenov

Šluknov Velký Šenov

3:1 (1:0)

SK Plaston Šluknov - Velký Šenov

Druhé utkání jsme hráli na domácím hřišti a to v derby proti Velkému Šenovu. Soupeř nás překvapil rychlým přístupem a atakováním při naší rozehrávce. K tomuto utkání bych se dlouze nevyjadřoval, protože než hezký fotbal to byl spíše tvrdý boj .

A tak jen krátce. Naši hráči se ujali vedení a to brankou Mendela na 1:0. Tento stav jsme udrželi až do druhého poločasu, kdy soupeř hned na začátku vyrovnal - 1:1 . Celý druhý poločas jsme svým důrazem narušovali hru soupeře hned v zárodku a tím jsme si vytvářeli tlak, který jsme zužitkovali na konci zápasu dvěma góly v rychlém sledu po sobě . Jako druhý se trefil Jessl 2:1 a na konečný stav 3:1 opět úřadoval Calvitti .

Opět musím poděkovat za přístup a disciplínu a opětovnou bojovnou hru . Hráčem druhého utkání se stal brankář Oplt , ktery svým přístupem na trénincích a chutí k fotbalu každým týdnem jen roste .

Branky : Mendel, Jessl , Calvitti

( Karel Rýdl )

Fotky z utkání :

Střekov - Březiny 1:3 (0:2)Jílové - Skorotice 3:3 (1:0) PK(7:8)Svádov Olšinky - Benešov n./Pl. 5:4 (3:1)
Mojžíř - Chlumec 9:4 (6:2)Horní Podluží - Krupka 5:2 (3:0)