SK Plaston Šluknov - FK Jílové

Šluknov Jílové

5:2 (2:0)

SK Plaston Šluknov - Jílové

Úvod zápasu patřil našim a díky posilám z mužstva starších žáků, kteří na poslední chvíli zastoupili zraněné dorostence Janečka, Hrobára a Šrámka jsme se ujali brzy po začátku vedení 1:0, když v 10.minutě překonal hostujícího brankáře krásnou střelou Čambal. Už ve 30.minutě opět Čambal zvýšil na 2:0. Oba góly padli po pěkných akcích Kafky, Siváka a Diviše. Toto vedení nás trochu ukolébalo.

Do drůhé půle jsme nastoupili trochu volnějším tempem a hosté po chybě naší jinak velmi dobré obrany v 53.minutě snížili na 2:1. V 58.minutě pro zranění odstoupil Pomahač a nastoupil Čech. V 63. minutě prošel přes polovinu hřiště Novotný a ve vyložené šanci v pokutovém území byl faulován. Pokutový kop proměnil Diviš 3:1. V 77. minutě prošel s přehledem přes hostující obranu Diviš a nekompromisně zvýšil na 4:1. V 78.minutě střídal Čambal a nastoupil Emil Sivák. V 81.minutě snížili hosté z trestného kopu po teči z naší zdi na 4:2. Na konečných 5:2 těsně před koncem upravil Emil Sivák nádhernou hlavičkou, která se zřídka vidí i v ligových zápasech.

Poděkování patří jak všem hráčům, tak i téměř 200 fanouškům, kteří vytvořili našim hráčům vynikající atmosféru. Pochvala patří i rozhodčím panu Cvečko a asistentům slečně Adamcové a panu Brondošovi. Děkujeme také za pomoc starších žáků pana Duška, kteří nejen nahradili, ale i kvalitně zastoupili zraněné dorostence a dokázali tak, že ve Šluknově rostou kvalitní hráči, a že práce s mládeží nese své ovoce.

Branky : Čambal 2, Diviš 2, Sivák

Rozhodčí : Cvečko
Návštěva : 200 diváků

Sestava Brondoš - Moravec - Pomahač, Schneider, Koukol - Sivák, Kafka, Galbavý - Diviš, Novotný, Čambal
Střídali : Čech, E. Sivák

Lovosice - Libochovice 4:1 Velký Šenov - Křešice 1:3 Boletice - Straškov 5:0
Třebenice - Dolní Poustevna 0:0 Trmice - Osek 1:1 Milešov - MFK Ústí B 0:3