FK Jílové - SK Plaston Šluknov

Jílové Šluknov

4:0 (1:0)

Jílové - SK Plaston Šluknov

K dalšímu utkání jsme zajížděli v sobotu do Jílového. Utkání jsme začali mírnou převahou, kdy jsme si vytvořili několik šancí, bohužel bez gólového efektu. Od 20.minuty začali domácí nakopávat dlouhé balóny na naši polovinu a naše obrana měla najednou plno práce se dvěma vysunutými útočníky soupeře. Ve 43.min po centru domácích byl náš brankář atakován, míč mu vypadl a soupeř se střelou k tyči ujal vedení 1:0.
II.poločas jsme začali náporem. Po úniku Šrámka se náš utočník ocitl sám před domácím brankářem, ale trefil se těsně vedle. V 55.min náš brankář chytil balon, který mu soupeř vykopl z ruky, za nečiného přihlížení rozhodčího, a zvýšil na 2:0.Za pár minut na to zaspala naše obrana a po sólu soupeře jsme prohrávali 3:0. Před koncem zápasu domácí z ofsajdové pozice upravili na konečných 4:0.