FK Jílové - SK Plaston Šluknov

Jílové Šluknov

0:9 (0:5)

Jílové - SK Plaston Šluknov

Na další zápas jsme zajížděli do Jílového.Před utkáním jsme měli ze soupeře respekt ale předvedenou hrou jsme je zcela přehráli a to ve všech směrech a to i když jsme hráli od 20 minuty v dešti a zápas byl přerušen kvůli bouřce

6.minuta Žák krásnou křížnou nahrávkou uvolnil Mráze,který našel Jetýlka a ten v pohodě poslal míč k tyči 0:1
26.minuta Šeliga dobře vybojoval balon předal ho Heinrichovi,který si pohrál s obránci a nekompromisně zavěsil 0:2
33.minuta Holeček vyslal nádhernou nahrávku na Mendela,který lobem nedal domácímu brankáři šanci 0:3
34.minuta Žďánský našel ve vápně Mendela a ten levou umístil střelu k tyči 0:4
41.minuta Žďánský nádhernou křižnou nahrávkou našel Žáka,ktrerý zatáhl balon do vápna kde našel zcela volného Svatoše a ten se nemýlil 0:5
První poločas se odehrával v naši režii a domáci jen ztěžka hledali recept na naší obranu.

63.minuta Faul ve vápně na Mendela míč k míči se postavil Svatoš a nedal brankáři šanci 0:6
85.minuta Altman zatáhl míč po lajně a našel před brankou volného Jetýlka a ten už neměl problém vstřelit svou druhou branku 0:7
87.minuta Mráz individuálním průnikem 0:8
90.minuta Jessl vyvezl míč našel Mendela ten za zatáhl do vápna a našel Volného Svatoše který zkompletoval svůj první hattrick 0:9
Druhý poločas jsme začali aktivně,ale po našem gólu na 0:6 rozhodčí přerušil utkáni na 15 minut poté jsme na hřišti vychladli, ale kluci ukázali že se dokážou dostat zpět do tempa.Domácí neměli žádnou velkou šanci jen pár střel z dálky které neměli dostatečnou razanci a směr. Je ale pravdou, že domácím se zranil v 60 minutě brankář a neměli už nikoho na střídání tak dohrávali o 10 lidech v poli.

Pochválit je potřeba celé mužstvo, které podalo disciplinovaný a kompaktní výkon. Vyzdvihl bych Oplta, Jessla, Mendela, Jetýlka za přístup k utkání.

Hráčem utkání je ale Radim Svatoš, který vstřelil 3 branky a snažil se celou dobu utkání...

Sestava : Čerkl - Žák, Oplt, Šeliga - Žďánský, Mráz, Holeček, Mendel - Altman, Heinrich, Jetýlek
Připraveni : Svatoš, Jessl, Král

( Tomáš Uchytil )

Svádov Olšinky - Střekov 6:3 (2:2)Březiny - Mojžíř 4:3 (1:1)Skorotice - Horní Podluží 5:1 (4:0)
Benešov n./Pl. - Krupka 0:2 (0:0)Velký Šenov - Chlumec 5:2 (3:1)