SK Plaston Šluknov B - TJ SK Markvartice

Šluknov B Markvartice

4:1 (3:0)

SK Plaston Šluknov B - Markvartice

Po ostudné prohře v Chřibské jsme chtěli tuto prohru odčinit v odloženém utkání hraném ve sváteční den, ve středu 8.5. V tomto utkání jsme hostili poslední tým v tabulce mužstvo SK Markvartice. Toto utkání jsme však nechtěli na rozdíl od utkání v Chřibské podcenit.

V tomto utkání jsme měli po většinu utkání převahu, ale hosté si vypracovali řadu dobrých gólových příležitostí, a kdyby je využili tak se mohlo utkání vyvíjet jinak. Za stavu 0:0 měli tři pěkné brankové příležitosti. Postupně jsme ale začali být aktivnější a v 17. minutě se dobře orientoval před brankou hostí Radim Sokol a otevřel účet utkání 1:0. Ve 24. minutě zvýšil naše skóre zkušeně Petr Čongi Jírův 2:0. O tři minuty později mohli hosté snížit, ale dobře zapracoval Emil Mikula v brance. Náš třetí gól vstřelil Jakub Hlávka, kdy po našem rohu dorazil gólmanem vyražený míč 3:0.

Druhý poločas jsme pokračovali v náporu, ale nedařilo se vstřelit gól. V 61. minutě nastřelil David Kramer břevno soupeřovy branky. Hosté snížili v 73. minutě, kdy jsme nepohlídali Václava Gregora z Markvartic 3:1. Na tento gól odpověděl v 77. minutě náš znovu objevený střelec Petr Čongi Jírův, kdy po povedené kombinaci v pokutovém území soupeře upravil na konečných 4:1. Před koncem utkání si hosté ještě vypracovali dvě gólovky, ale protože jich nevyužili tak utkání skončilo našim vítězstvím.

S výsledkem můžeme být spokojeni. Naši nejlepší hráči utkání byli Petr Jírův a Emil Mikula, i když ho bylo v brance škoda.

Branky : Sokol, Jírův 2, Hlávka - Gregor

Rozhodčí : Musil - Dušík, VaněkŽK : 0 - Gregor , Göttlich, Svoboda
Návštěva : 60 diváků

Sestava: Mikula – Novotný, Kulhavý, Vyšohlíd, Jarábek – Beneš, Jírův, Svoboda, Hlávka – Šembera, Sokol
Střídali : Kramer D., Koukol, Kramer L.

( Milan Brynda )

Sestřih z utkání

Fotky z utkání :

Další dohrávky 15.kola :
Mikulášovice - Malšovice 3:0 (1:0)Krásná Lípa - Jiřetín pod Jedlovou 2:2 (0:1)Jiříkov - Staré Křečany 2:0 (1:0)
Těchlovice - Chřibská 4:0 (2:0)