SK Plaston Šluknov B - TJ SK Markvartice

Šluknov B Markvartice

2:0 (1:0)

SK Plaston Šluknov B - Markvartice

Na prvního máje nás čekal nebezpečný soupeř, který nás na podzim okradl na vlastním hřišti o dva body za remízu 1:1 a tak jsme mu měli co splácet. Pro naše hráče to byla zkouška z fyzičky, protože to byl druhý zápas ve dvou dnech. Od začátku jsme nepodávali moc oslnivý výkon. Kazili jsme přihrávky a scházel mám pohyb. Markvartice působili živějším dojmem a měli více ze hry. Naštěstí nám dobře pracovala obrana a tak hosté své aktivity nijak nevyužili a naopak jsme udeřili mi. V 35.minutě usměrnil hlavou míč po přímém kopu do brány Horák a vedli jsme 1:0. Hosté si vytvořili největší šanci ve 40.minutě, kdy nevyužili svého přečíslení před naší brankou. Náš brankář Syrový byl naštěstí rychlejší a míč jim sebral z kopaček.

V druhém poločase se hrál opět poklidný fotbal. V 57.minutě opět zazářil Pavel Horák a upravil na konečných 2:0. Tento hráč se dostal ještě do další šance, ale asi se zalekl hatricku a nedal. Hosté potom velice rozzlobila neuznaná branka pro ofsajd. V 75.minutě se hosté dostali před naší branku, jejich střelu vyrazil náš brankář Syrový k jejich hráči, který byl před touto střelou v ofsajdu. Následně vstřelená branka pak nebyla uznána. Je pravda, že jsme si dosti oddychli, protože tento gól by hosty dost zvednul a konec zápasu by byl dramatický. V 77.minutě byl vyloučen hráč hostí a hráli jsme přesilovku, kterou jsme hlavně využívali na udržování stavu. Naše mužstvo působilo unaveným dojmem a tak vítězství 2:0 bylo pěknou tečkou za tímto prodlouženým víkendem. Za vstřelené góly patří poděkování Pavlovi Horákovi.

Branky : Horák 2

Rozhodčí : Sabo - Cvečka, Michek
ČK : 0:1
Návštěva : 110 diváků

Sestava : Syrový – Horák, Král, Borek, Novotný – Grolmus, Vyšohlíd, Svačina,Koukol - Stelmaščuk, Hajduk
Střídali : Hrobár, Moravec, Pazderka, Budský

( Milan Brynda )

Jiskra Staré Křečany - Benar Benešov n./Pl. 2:2 (2:1)SK Velký Šenov - FK Malšovice 5:1 (3:0)Spartak Boletice - FK Český lev Těchlovice 0:5 (0:2)
FK Františkov - START Děčín 2:2 (1:0)FC Děčín - TJ Krásná Lípa 0:5 (0:3)Spartak MIKOV Mikulášovice - FK Dolní Poustevna 2:1 (2:1)