SK Velký Šenov - SK Plaston Šluknov B

Velký Šenov Šluknov B

4:1 (2:1)

Velký Šenov - SK Plaston Šluknov B

Další pokus o získání bodů na hřišti soupeře opět nevyšel. Tentokrát sestava mužstva vypadala nadějně, ale o nadějný výsledek nás připravila špatně odehraná druhá polovina zápasu.

Úvodní minuty obě mužstva hrála opatrně a žádný neměl viditelně navrch. První slušnou šanci na skórování měl náš Horák v 6. minutě utkání, kdy jeho střela těsně minula břevno soupeřovy branky. Tento pokus ale byl na dlouho náš poslední a domácí nás postupně začali přehrávat. Domácí si vypracovali postupně tři gólové šance, než v 34. minutě vše v našem vápně prostřelil domácí Skyva 1:0. V 36. minutě rychle odpovíme, kdy Horák pošle přímák přesně do sítě na 1:1. Toto vyrovnání značně domácí zaskočí a na jejich hře je to pořádně znát. Šanci na vstřelení vedoucího gólu postupně spálí Holič a Charvát. Trest za naše neumění zakončit přijde v 44. minutě, kdy opět prudkou střelou po zemi vše prostřelí domácí Snášel a domácí opět vedou 2:1.

V druhém poločasu máme šanci na vyrovnání v 62. minutě, kdy Horák projde mezi obránci a jeho střelu domácí gólman s námahou vytěsníl na roh. Po rohovém kopu byl zase ve velké šanci Vyšohlíd. Tato šance je ale tak od nás všechno. Domácí potom jasně dominovali na hřišti. V 76. minutě domácí Skyva po naší chybě zvýšil na 3:1 a dodal tak domácím potřebný klid. O dvě minuty náš zmar dokončil domácí Chalánek, který přehodil vyběhnutého Syrového na 4:1. V závěru (84.´)ještě přišlo vyloučení, kdy nervy neudržel náš Pavel Horák.

Tento zápas pro nás vůbec nemusel dopadnout tak, jak dopadl. Měli by jsme se napříště spíše věnovat hře, než věčnému řečnění, které nás potom stojí ztrátu potřebné koncentrace a zbytečné karetní tresty…

Branky : Skyva 2, Snášel, Chalánek - Horák

Rozhodčí : Kouba - Drobeček, laik
ŽK : Skyva, Tománek, Malý - Koukol, Charvát; ČK : 0 - Horák
Návštěva : 70 diváků

Sestava : Syrový – Král, Horák, Vyšohlíd, Koukol - Schneider Jan, Morkus, Zbončák, Luft - Charvát, Holič
Náhradníci : Žák, Petr

( Milan Brynda )

Markvartice - Těchlovice 1:4 (1:2)Krásná Lípa - Horní Podluží 1:3 (1:1)Mikulášovice - Velká Bukovina 7:2 (2:1)
Union Děčín - Dolní Poustevna 4:3 (3:1)Malšovice - Jiříkov 4:1 (1:0)Boletice - Dolní Habartice 0:1 (0:0)