SK Plaston Šluknov - TJ Sokol Milešov

Šluknov Milešov

1:1 (0:1)

SK Plaston Šluknov - Milešov

Šluknov chtěl v tomto utkání ukončit jarní trápení. Ukázat, že fotbal hrát umí a hlavně zvítězit. V prvním poločasu měl Šluknov stálou územní převahu, ovšem hře opět chyběl nápad, finální přihrávka a dobré zakončení. Naopak soupeř byl z několika málo akcí, které měl velmi nebezpečný. V jedné z nich Hanzl technicky přehodil brankáře Jandu 0:1.

Ve druhém poločasu Šluknov ještě více zvýšil útočnou aktivitu a snažil se o vstřelení vyrovnávacího gólu. To se podařilo po standardní situaci, když nejvýše vyskočil Blažek a přesnou hlavičkou vyrovnal 1:1. Šluknov pokračoval v trošku riskantním útočení, protože chtěl za každou cenu zvítězit. Hlavně z tohoto důvodu měla obě mužstva v posledních dvaceti minutách minimálně dvě vyložené šance, ale ani jedno mužstvo už gól nevstřelilo.

Branky : Blažek - Hanzl

Rozhodčí : Mecl
ŽK : 0:2
Návštěva : 280 diváků

Sestava : Janda Petr - Hlavsa, Kulhavý, Rýdl - Novotný - Očipka, Fojta, Kirchner, Jírův - Blažek, Holešovský
Střídali : Čurgali, Stelmaščuk, Kopčan

Lovochemie Lovosice - SK Sokol Brozany 0:1 (0:0)FK Obalex Jílové - TJ Oldřichov 2:1 (0:0)Sokol Pokratice - TJ Chlumec 1:3 (1:0)
SK Bezděkov - FC Přestanov 2:2 (0:1)Hvězda Trnovany - MSK Trmice 1:1 (1:1)