SK Plaston Šluknov - TJ Sokol Milešov

Šluknov Milešov

0:2 (0:1)

SK Plaston Šluknov - Milešov

Milešov patří již dlouhá léta mezi nejlepší týmy 1.A třídy, ovšem Šluknov chtěl před domácím publikem vyhrát.

Od začátku ovšem mužstvo nehrálo dobře. Vázla kombinace, hráči se málo nabízeli pro přihrávku a nakopávané míče s přehledem hosté získávali pro svojí výškovou převahu. Jedinou velkou šanci v první půli měl po centru Mikuli Kasal, ale hlavičkoval temenem nad branku. Hosté byli i důraznější v soubojích a přišlo zasloužené vedení, když Brabenec dobře naběhl za obranu a zkušeně zakončil na zadní tyč 0:1.

Druhý poločas nastoupil Šluknov s odhodláním otočit výsledek. Výrazně přitvrdil v osobních soubojích, což bohužel odnesl i jeden obránce výronem kotníku. Třicet minut byli domácí lepším týmem a měli i dvě velké šance. Slanina dal opakovanou střelu vedle a Kirchnerovu střelu vytlačil brankář Bajer se štěstím na tyč. V poslední čtvrthodině otevřel Šluknov ještě více hru, ale risk vůbec nevyšel. Šance z toho měl jen Milešov, když několikrát prošel oslabenou obranou. Pojistku přidal z blízka znovu Brabenec po vyhrané hlavičce Pazdery 0:2.

S výsledkem ani s předvedenou hrou nemůžeme být spokojeni a v dohrávce ve středu je nutné hodně přidat. Zveme tímto diváky na svátek tuto středu 1.5. ve 13 hodin na utkání Šluknov-Soběchleby. Slibujeme, že bude utkání z naší strany určitě lepší!!!

Branky : Brabenec 2

Rozhodčí : Novotný
ŽK : 4-1
Návštěva : 90 diváků

Sestava : Bednář - Horák, Lukáč, Holešovský, Jägr - Mikula, Moravec, Kirchner, Kasal - Čmugr, Střihavka
Střídali : Slanina, Svoboda, Hlávka

Sestřih z utkání

Fotky z utkání :

Neštěmice - Střekov 1:1 (1:0)Soběchleby - Libouchec 2:0 (0:0)Hrobce - Pokratice 0:7 (0:3)
Roudnice B - Jílové 1:1 (1:0)Velké Březno - Mojžíř 1:1 (0:0)Březiny - Rumburk 1:4 (1:2)
Dohrávka 15.kola : Březiny - Libouchec 1:1 (0:0)