SK Plaston Šluknov - SK Černovice

Šluknov Černovice

2:0 (0:0)

V posledním podzimním domácím zápase vítězíme

Poslední domácí utkání proti ne příliš známému týmu jsme chtěli zvládnout. To se nám povedlo, ale vítězství se nerodilo snadno. Opět jsme se rozjížděli pozvolně. Na začátku zápasu jsme v rozehře udělali nějaké kiksy, ale naštěstí pro nás jsme je dokázali uhasit a nebo soupeř nebyl tak kvalitní v zakončení. My jsme ze začátku více kazili, ale čím se blížil poločas, jsme začali hrát o něco lépe.

Druhý poločas byl značně lepší a byli jsme jasně lepším týmem vytvořili jsme si opět několik vyložených šancí a z toho dvě proměnili. Obrana včele s golmanem ve druhém poločase fungovala téměř bez chyb a tak jsme udrželi další čisté konto.

Jsme nadmíru spokojeni s postavením v tabulce. Celý podzim nás trápí zranění, přesto máme hodně bodů a držíme se na dostřel špičce. Doufám, že příští týden potvrdíme povinné tři body a ještě si, tak vylepšíme vyhlídky na jarní část sezony.

Branky : Čurgali Jakub (71'), Mikula Emil (88')

Rozhodčí : Materna Jiří - Šmíd Jiří, Holly Martin
ŽK : Čurgali Jakub - Pomajsl Libor
Návštěva : 170 diváků

Sestava Šluknova : Janda Petr - Knížek Tomáš, Čurgali Jakub (90' Holešovský Antonín ml.), Čurgali Ladislav, Mikula Emil, Mládek Jiří ( 83' Zajíček Jiří), Svoboda Pavel (66' Záruba Patrik), Čurgali Ladislav st. (76' Švec Jakub), Didi Radek, Kirchner Zdeněk (64' Hajduk Jaroslav), Holešovský Antonín st.

Sestava Černovic : Novotný Petr - Heier Pavel, Kubánek Oskar, Bundzík Martin, Haviar David, Pomajsl Libor, Sojčík Miroslav, Dvořák Zbyněk, Boček Jan, Falc Roman, Jenč Jan (73' Doležal David)

Sestřih utkání

Dobroměřice - Chuderov 4 : 0 (3:0) Ervěnice - Libouchec 1 : 2 (0:0) Střekov - Ledvice 2 : 3 (0:2)
Proboštov - Spořice 1 : 0 (0:0) Klášterec nad Ohří - Roudnice n./L. 5 : 0 (0:0) Bílina - Liběšice 1 : 0 (0:0)
Neštěmice - Rumburk 2 : 0 (1:0)