SK Černovice - SK Šluknov

Černovice Šluknov

4:1 (1:1)

Druhý poločas jsme už na soupeře nestačili

Na utkání jsme jeli v hodně okleštěné sestavě, když nás trápí zranění mnoha hráčů. Museli jsme se obejít bez opor Holešovský, Knížek, Hajduk, Lukáč, Zajíček, Hemerka. První poločas jsme zvládli solidně. Měli jsme dvě šance po standardce hlavou, často jsme získávali míče a chodili do otevřené obrany. Bohužel jsme tyto situace neřešili dobře. Po obdržené brance jsme dokázali vyrovnat po pěkné střele Mládka. Druhý poločas nám vůbec nevyšel, laciné ztráty míče, laciné góly, prostě vše špatně. Za druhý poločas nám odmával 73.letý rozhodčí Teska snad deset ofsajdů. Buď nejsou schopni naši hráči ohlídat, nebo by už tento rozhodčí měl pískat jen mládež. Máme úctu ke stáří, ale tohle je moc. Každopádně jsme si prohru zasloužili hrozný druhým poločasem.

Branky : Pomajsl Libor (25', 61'), Džudževič Emir (47'), Plos Lukáš (55') - Mládek Jiří (27')

Rozhodčí : Faigl Jaroslav - Materna Jiří, Teska Miroslav
ŽK : Faltus Milan, Džudževič Emir, Pavlica Jan - Hlávka Lukáš, Halamka Jan
Návštěva : 55 diváků

Sestava Černovic : Dvořáček Jakub - Kubík Jiří (74' Biely Daniel), Holub Václav (33' Burda Václav), Kubánek Oskar, Faltus Milan (74' Brejchal Marek), Pomajsl Libor, Sanko Petr (46' Plos Lukáš), Nádeník Karel (46' Fencl Lukáš), Džudževič Emir, Boček Jan, Pavlica Jan

Sestava Šluknova : Janda Petr - Hlávka Lukáš, Zabilka Daniel, Holešovský Antonín, Schneider Ondřej, Didi Radek, Halamka Jan, Čurgali Ladislav ml., Blažek Petr, Mládek Jiří, Čurgali Ladislav

Sestřih branek

Liběšice - Střekov 8 : 1 (3:1) Dobroměřice - Mojžíř 1 : 1 (1:0) PK 5:3Ledvice - Roudnice n./L. 2 : 2 (2:2) PK 5:4
Bílina - Spořice 4 : 1 (1:1) Proboštov - Neštěmice 2 : 0 (1:0) Rumburk - Ervěnice 7 : 2 (2:1)
Klášterec nad Ohří - Libouchec 1 : 1 (1:0) PK 8:7