TJ ČSAD Libouchec - SK Plaston Šluknov

Libouchec Šluknov

0:1 (0:0)

V Libouchci pokračuejeme na vítězné vlně

Poskládat sestavu nebylo opět vůbec jednoduché. Do Libouchce jsme nakonec odcestovali ve 13 lidech, ale bohužel Schneider nebyl schopen zasáhnout do utkání.

Začátek zápasu patřil domácím, měli větší procento držení míče a tlačili se do útoku. Po 20. minutách jsme se začali i my osmělovat do útoku. Šance byli na obou stranách, ale ani jeden tým nevstřelil branku.

Druhý poločas jsme byli spíše lepším týmem. Vstřelili jsme branku a mohli jsme vstřelit i další goly. Nicméně i soupeř si vypracoval nadějné přiležitosti, ale další branka už nepadla.

Tak jsme si odvezli 3 cenné body do tabulky.

Branka : Mikula Emil (60')

Rozhodčí : Cvachoušek František - Svoboda Evžen, Faigl Jaroslav
ŽK : Guth Petr - Svoboda Pavel, Mládek Jiří, Knížek Tomáš
Návštěva : 90 diváků

Sestava Libouchce : Mrázek Tomáš - Seidl Milan (60' Slavka Václav), Hammer Martin, Guth Petr, Novák Jiří, Lácha Denis, Wild Radek, Řezníček David, Bikár Martin, Němeček Radek, Richter Michal

Sestava Šluknova : Janda Petr - Knížek Tomáš, Zabilka Daniel, Čurgali Jakub, Čurgali Ladislav ml., Mikula Emil, Mládek Jiří, Lukáč Robert (46' Záruba Patrik), Svoboda Pavel, Čurgali Ladislav st., Holešovský Antonín

( Ladislav Čurgali )

Video z utkání :

Jediná brnka utkání

Chuderov - Ervěnice 7 : 3 (1:2) Liběšice - Klášterec nad Ohří 2 : 4 (0:1) Roudnice n./L. - Proboštov 2 : 2 (1:1) PK 11:10
Černovice - Bílina 1 : 5 (0:4) Rumburk - Střekov 2 : 1 (0:0) Ledvice - Dobroměřice 4 : 1 (3:0)
Spořice - Neštěmice 4 : 2 (1:1)