SK Plaston Šluknov - SK Březiny

Šluknov Březiny

7:0 (3:0)

Březiny jsme drtivým závěrem převálcovali

Čekalo nás další důležité utkání, které bylo potřeba zvládnout. Před zápasem jsme byli velice nervozní, jestli nás vůbec bude dost. Velké množství hráčů se potýká s nějakým zraněním, tak bylo několik otazníků. Naštěstí pro nás jejich zdravotní stav dovolil většině zasáhnout do zápasu, alespoň na nějakou část do zápasu.

Do zápasu jsme dobře vstoupili, vytvořili jsme si mnoho šancí a ve 20 minutě. to bylo již 2:0, nicméně to mohlo být větším rozdílem. Poté se hra trošku vyrovnala, ale stále jsme byli mužstvo, které si vytvářelo větší šance. Z jedné takové jsme vstřelili 3. gol do poločasu.

Začátek druhého poločasu se nám příliš nevydařil. Hosté zvolili velice důraznou hru a často použili nedovolený zákrok na naše hráče. Pomohla nám, až střídání kolem 70. minuty. Oživili jsme hru a přidali další goly. Utkání jsme zaslouženě vyhráli a navýšili, tak náskok znovu na 8 bodů.

Teď bude důležitá opět regenerace a dát se dohromady na další zápas.

Branky : Dobeš Jakub (5'), Mikula Emil (10', 82'), Didi Radek (31'), Záruba Patrik (83', 85'), Svoboda Pavel (89')

Rozhodčí : Teska Miroslav - Provazník Adam, Materna Jiří
ŽK : Schneider Ondřej, Holešovský Antonín - Šindelář Daniel, Sádecký Vojtěch
Návštěva : 170 diváků

Sestava Šluknova : Janda Petr - Mládek Jiří (79' Svoboda Pavel), Mikula Emil, Holešovský Antonín, Lukáč Robert, Dobeš Jakub, Hajduk Jaroslav (61' Záruba Patrik), Schneider Ondřej, Didi Radek (66' Švec Jakub), Knížek Tomáš (75' Zabilka Daniel), Čurgali Jakub (81' Altman Tomáš)

Sestava Březin : Štalcer Miroslav - Horčička Vojtěch, Bezchleba Otto, Onik Marek, Timofij Čeněk, Sádecký Vojtěch, Cestr Ondřej, Šohaj Pavel, Pytlík Martin, Šindelář Daniel (75' Petr Michal), Znamínko František

Svádov Olšinky - Union Děčín 1 : 1 (0:0) PK 4:1Velké Březno - Chlumec 4 : 0 (2:0) Dubí - Chabařovice 3 : 4 (1:2)
Dobkovice - Jiříkov 6 : 2 (3:0) Trmice - Meziboří 3 : 2 (0:1) Hostovice - Unčín 2 : 3 (0:2)