SK Plaston Šluknov - SK Březiny

Šluknov Březiny

1:3 (1:2)

Soupeř z Březin je na jaře stoprocentní

Po skvělém domácím nedělním utkání jsme chtěli vyhrát i úterní dohrávku. Bohužel tentokrát nám zápas vůbec nevyšel. Soupeř překvapil kvalitní aktivní hrou. Našim hráčům nešla upřít snaha. Celý zápas bojovali, byla cítit chuť vyhrát, ovšem nepřesnosti a zbrklost srážely mužstvo dolů. Přesto jsme měli několik velkých šancí, ovšem i v nich jsme situace řešili špatně.

Hosté se ujali vedení po pěkné kopnutém přímém kopu. Na to jsme ještě stačili hned zareagovat, když přímý kop Schneidera brankář jen vyrazil před sebe a Mládek pohotově zakončil. Ještě více jsme znervózněli po druhé brance, kdy brankář uklouzl a útočník z úhlu přesně zakončil do prázdné branky. Před poločasem jsme si vytvořili tlak, al vyrovnat se nepodařilo.

Ve druhé půli to byla ještě větší křeč. Spěchali jsme, rychle podávali míče, ale gól ne a ne vstřelit. Po dalším inkasovaném gólu mužstvo bojovalo až do konce, za což musíme hráče pochválit. Nedá se nic dělat a doufat, že si v neděli zlepšíme náladu, když hrajeme opět doma v neděli ve 14 hodin, tentokrát s Chabařovicemi. Děkujeme divákům, kterých přišlo i v týdnu opravdu hodně.

Branky : Mládek - Šimek 2, Šindelář

Rozhodčí : Sabo - Červený, Hejl
ŽK : Knížek - Onik, Šohaj
Návštěva : 100 diváků

Sestava Šluknova : Ticháček - Holešovský, Zabilka, Schneider, Čurgali (76' Richter), Hák, Knížek, Mládek (76' Švec), Hajduk (83' Svoboda Tobiáš), Mikula, Lehrl (46' Svoboda Pavel)

Sestava Březin : Mráz - Onik, Bezchleba, Šohaj, Šindelář, Ferko, Znamínko (83' Závěšický), Hloušek, Sejkora, Líbal, Šimek (89' Štalcer)

Svádov Olšinky - Horní Podluží 10 : 0 (4:0) Heřmanov - Chlumec 3 : 2 (2:1) Dobkovice - Jiříkov 0 : 1 (0:0)
Přestanov - Hostovice : Chabařovice - Chuderov 4 : 3 (3:1) Trmice - Union Děčín 3 : 1 (0:1)